Meniu
0
Norai

SRAM Code Ultimate Stealth galinis stabdis

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 005018194001
Gamintojas: SRAM
SRAM
Kaina:
288,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM Code Ultimate Stealth galinis stabdis


brakes_image1

Didžiausias našumas: Naujieji "Code Ultimate Brake"

Pristatome legendinius "Code" stabdžius, kurie dabar tapo aukščiausio lygio stabdžiais. Ši visapusiškai galinga stabdžių sistema patyrė revoliucinę transformaciją, dabar joje įdiegta naujausia "Stealth" technologija. Šis patobulinimas pagerina dviračio estetiką, nes dėl naujos rankenėlės korpuso konstrukcijos trosas yra arčiau vairo. Tai ne tik pagerina jūsų dviračio išvaizdą, bet ir supaprastina jo profilį. Patikimi ir laiko patikrinti vidiniai elementai išlieka nepakitę, todėl ir toliau užtikrina išskirtines savybes, kurių tikitės iš "Code" stabdžių.


brakes_image2

Pažangi technologija geresniam valdymui užtikrinti

"Code Ultimate" nustato naujus stabdžių pritaikymo ir paprastos priežiūros standartus. Naujoviška stabdžių skysčio grandinės konstrukcija apima perkeltą skysčio išleidimo angą stabdžių suporto apačioje, taip supaprastinant procesą ir užtikrinant pastovesnį veikimą. Naudodami kontakto taško reguliavimo funkciją, galite laisvai pasirinkti tikslią pirštų padėtį naudojant stabdžius, todėl stabdymas bus pritaikytas individualiai. Nesvarbu, ar pageidaujate trumpo, ar ilgo rankenelės atstumo, ši sistema leidžia be vargo pritaikyti stabdymą, užtikrinant, kad abi rankenelės suteiktų harmoningą ir subalansuotą pojūtį.


brakes_image3

Patikimas veikimas, supaprastinta priežiūra

Su "Code Ultimate" gausite ne tik galingus, bet ir neįtikėtinai patikimus bei lengvai prižiūrimus stabdžius. Dėl naujos stabdžių skysčio sistemos konstrukcijos stabdžių skysčio išleidimas yra paprastesnis ir efektyvesnis, todėl stabdžiai kiekvieną kartą stabdo tolygiai ir jautriai. Dėl rankenėlės konstrukcijos sistemoje taip pat sumažėja oro burbuliukų, todėl jūsų stabdžiai reaguoja greitai ir patikimai, kai tik jų prireikia. Standartinėje komplektacijoje yra metalinės kalakdėlės, todėl stabdžiai ilgiau tarnauja ir geriau veikia net ir sudėtingiausiose trasose.

Techninės savybės
Stabdžių kaladėlių tipas Steel-backed metal sintered
Stabdžių padėtis Dešinė pusė
Stabdžių rankenėlės medžiaga Carbon
Stabdžių šarvo ilgis 2000 mm
Stabdžių skystis DOT 5.1
Stabdžių vieta Galas
Suderinamumas MTB
Stabdžių tipas Disc - Brake hydraulic
Medžiaga Aluminum

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės