Meniu
0
Norai

Specialized Ambush šalmas / Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
136,50€ 195,00€ -30%
Specialized Ambush šalmas / Satin Redwood Specialized Ambush šalmas / Black Specialized Ambush šalmas / Satin White Mountains Specialized Ambush šalmas / Satin Oak Green Wild
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Ambush šalmas / Black

Važiuojant keliu, mažiausiai reikia rūpintis, ar šalmas apsaugos jus avarijos metu. Kita vertus, juk nenorite, kad kiekvieną kartą važiuodami takais užsidėtumėte visą veidą dengiantį šalmą. Todėl sukūrėme "Ambush" - lengviausią ir geriausiai vėdinamą išplėstinį šalmą.

Bendradarbiaudami su MIPS tyrėjais pristatėme MIPS SL - naują, itin lengvą ir itin p

atogią MIPS versiją, kurią galima naudoti tik "Specialized" šalmuose. Naudodami MIPS SL, MIPS technologiją iš esmės integravome į patį šalmo paminkštinimą. Minimalistinė MIPS SL "laikrodžio juostos" tvirtinimo sistema užtikrina 10-15 milimetrų pasukimą visomis kryptimis ir užtikrina tokią pačią smegenų apsaugą kaip ir kitos MIPS versijos, tačiau kartu suteikia naują komforto ir svorio sumažinimo lygį.

Pradedant nuo apsaugos, "Ambush" pasižymi didele išplėstine danga, optimizuota energijos optimizacija, kelių tankių EPS putplasčiu, kuris veiksmingai valdo smūgių energiją, ir Aramidu sutvirtintu skeletu, kuris putplasčiui suteikia papildomą struktūrą. Tačiau net ir su papildoma apsauga ji patogiai priglunda dėl mūsų žemo profilio ir visiškai integruotos "Mindset 360" prigludimo sistemos. Ši sistema su penkiomis aukščio padėtimis suteikia neprilygstamą reguliavimą, o integruotas ratukas leidžia keisti aukštį. Be to, "Ambush" vėsina jus dėl "4th Dimension" aušinimo sistemos didžiulių ventiliacijos angų ir išmetimo angų, todėl jums nereikės jaudintis dėl perkaitimo - net ir karščiausiomis dienomis.

Galiausiai įtrauktas mikroindeksavimo skydelį, kuris greitai reguliuoja padėtį ir turi daug vietos akiniams laikyti. Dėl šių savybių "Ambush" gerokai lenkia konkurentus.

Atitinka JAV CPSC dviračių šalmų, skirtų 5 metų ir vyresniems asmenims, saugos standartą.

 • Naujoji MIPS SL yra lengviausia ir labiausiai vėdinama MIPS apsauga, kurią galima įsigyti tik "Specialized" šalmuose.
 • Patentuotas aramidu sutvirtintas skeletas suteikia vidinę EPS atramą.
 • Patentuota optimizuota energijos optimizavimo kelių tankių EPS konstrukcija padeda valdyti smūgio energiją.
 • "Mindset 360" tvirtinimo sistema užtikrina saugų, individualiai pritaikomą tvirtinimą su 360 laipsnių įtempimo reguliavimu, penkiomis aukščio padėtimis ir integruotu ratuku, kad būtų galima lengvai reguliuoti iš karto.
 • Mikroindeksinis skydelis leidžia greitai ir saugiai reguliuoti akinius trasoje, taip pat patogiai laikyti akinius.
 • Aušinimo sistema "4th Dimension Cooling System" su didžiulėmis ventiliacijos angomis, vidiniais kryžminiais kanalais ir suderintomis išmetimo angomis padidina oro srautą, kad išliktumėte vėsūs.
 • Žemo profilio liejamas apvalkalas su lygia, nesusidėvinčia išorine forma.
  Išplėsta aprėptis, užtikrinanti papildomą apsaugą ir patvarumą.
 • Šis šalmas yra paruoštas ANGi, jo montavimo sistemos laikiklis sukurtas taip, kad jį būtų galima lengvai integruoti su mūsų ANGi susidūrimo jutikliu.
 • Mūsų siūlomas ANGi jutiklis, kurį galima įsigyti papildomoje rinkoje, suteikia jums ir jūsų artimiesiems ramybę kaip niekada anksčiau. Kartu su "Specialized Ride" programėle ANGi jutiklis avarijos atveju įvertins šalmą veikiančias jėgas ir prireikus išsiųs SMS žinutę su informacija apie jūsų buvimo vietą jūsų nurodytiems kontaktams.
 • Lengvas, greitai džiūstantis įdėklas turi "Gutter Action Brow", kuris nukreipia drėgmę nuo akių.
 • Tri-Fix juostos daliklis, užtikrinantis didesnį komfortą ir lengvesnį dirželių reguliavimą.


TOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės