Meniu
0
Norai

Shimano SM-MA-F180P/P2 diskinio stabdžio suporto adapteris | 180mm (BULK)

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: ASMMAF180PP2A
Gamintojas: Shimano
Shimano
Kaina:
7,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 5+ 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 0 -
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano SM-MA-F180P/P2 diskinio stabdžio suporto adapteris | 180mm (BULK)

The Shimano SM-MA-F180P/P2 Adapter allows the installation of Shimano Postmount caliper on forks and frames with Postmount 160 mm direct style in conjunction with 180 mm rotors.

BULK - didmeninė pakuotė, kurioje parduodamas šis produktas, yra ne tik aplinką tausojantis pasirinkimas, bet ir ekonomiškai efektyvus sprendimas.

  • Fork-/Frame type: Postmount 160mm (PM6)
  • Caliper type: Postmount
  • Rotor diameter: 180mm

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės