Meniu
0
Norai
Roval Rapide CLX II Team 28" karboniniai ratai Roval Rapide CLX II Team 28" karboniniai ratai Roval Rapide CLX II Team 28" karboniniai ratai Roval Rapide CLX II Team 28" karboniniai ratai Roval Rapide CLX II Team 28" karboniniai ratai Roval Rapide CLX II Team 28" karboniniai ratai
+3

Roval Rapide CLX II Team 28" karboniniai ratai

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 30025-5900
Gamintojas: Specialized
Likutis: Išparduota
Specialized
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Roval Rapide CLX II Team 28" karboniniai ratai


image1

Greičiausi pasaulyje ratai

Pristatome "Rapide CLX II Team" ratus, kurie buvo sukurti lengvesni ir aerodinamiškesni, todėl tokie dviratininkai kaip Remco Evenepoelis ir Demi Volleringas tapo dar greitesni. Sukurti pagal Specialized greičio lygtį: Šie riboto tiražo ratai - tai plento lenktynių našumo viršūnė.

 • Lengvi: Svoris - tik 1360 g dėl naujų anglies pluošto ratlankių sluoksnių ir "Roval LF" stebulės.
 • Aerodinamika: 0,5 vato mažesnis pasipriešinimas, palyginti su "Rapide CLX II" ratais.
 • Patvarūs: Sukurti taip, kad viršytų pramonės standartus, taikomus smūgiams be kamerų ir padangų laikymuisi.

image1

Neprilygstamas patvarumas ir našumas

"Roval Rapide CLX II Team" ratai yra ne tik neįtikėtinai patvarūs, bet ir pasižymi neprilygstamu našumu. Jie atitinka dvigubai aukštesnius nei pramonėje taikomus bekamerinių ratų smūgio standartus ir užtikrina geriausią klasėje padangų išlaikymą, todėl užtikrina pasitikėjimą važiuojant nelygiu keliu bet kokiu greičiu.

 • Patvarumas: Sukurti labai patvarūs, su užkabinamais ratlankiais.
 • Padangos išlaikymas: Padidintas pasitikėjimas važiuojant nelygiu keliu.
 • Aukšti standartai: Viršija pramonėje taikomus bekamerinių padangų poveikio standartus.

image1

Universalus ir efektyvus dizainas

Šie ratlankiai pasižymi pastoviomis aerodinaminėmis savybėmis esant įvairiems padangų dydžiams, todėl puikiai tinka bet kokioms lenktynių sąlygoms. "Rapide CLX II Team" ratai taip pat pasižymi unikaliu sidabro spalvos dizainu, simbolizuojančiu aukščiausią kokybę ir našumą.

 • Universalus našumas: Nuoseklus įvairių dydžių padangų naudojimas.
 • Aerodinaminis pranašumas: 25 % mažiau veikiamas šoninio vėjo.
 • Sidabrinis dizainas: Simbolizuoja "Roval" kokybės viršūnę.

image1

Į komplektą įeina:

 • S-Works Turbo Rapidair 2Bliss Ready T2/T5 Tires 700 x 26
 • Silver Alloy Centerlock Rings
 • LTD Roval Double Wheel Bag
 • LTD Roval Water Bottle (x2)
 • Custom Roval Dynaplug® Racer Pro w/ Spare Plugs
 • DT Swiss XDR FHB
 • DT Swiss Ceramic SINC Bearings
 •  Spare Spoke & Nipple Kit w/ Hand Built Tension Card

Techninės specifikacijos
Ratlankio informacija Rapide CLX Team Carbon Clincher, Hooked, 700c, Disc Brake, Tubeless, F-51mm-Depth, 35mm External Width, 21mm Internal Width : R-60mm-Depth, 30.7mm External Width, 21mm Internal Width
Stebulė Roval Team Light Hub (LF16/LF17R) Center Lock, DT Swiss 180 Ratchet EXP 36t internals (10 degs), 100x12mm & 142x12mm, Shim. RD. 11SP HG freehub
Guoliai DT Swiss SINC Ceramic Bearings
Stipinai DT Swiss Aerolite II T-head, Front: Radial/One-cross (2:1) 18 count, DS: 258mm, NDS: 267mm, Rear: One-cross/Two-cross (2:1) 24 count, DS: 261mm, NDS: 256mm
Stipinų antgaliukai DT Swiss Hex Prolock Al 2.0x14mm
Surinkimo būdas / Priedai Assembly Method: Hand-built. Extras: S-Works Turbo Rapidair 2Bliss Ready T2/T5 Tires 700 x 26, Silver Alloy Centerlock Rings, LTD Roval Double Wheel Bag, LTD Roval Water Bottle (x2), Custom Roval Dynaplug® Racer Pro w/ Spare Plugs, DT Swiss XDR FHB, DT Swiss Ceramic SINC Bearings, Spare Spoke & Nipple Kit w/ Hand Built Tension Card, Lifetime Warranty, System Weight Limit: 275lbs/125kg.
Svoris / g Wheelset 1,390g, Front 643g, Rear 747g (including 15g, tubeless rim tape and tubeless valve)
Svorio limitas 125kg

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės