Meniu
0
Norai

On Cloudventure vyriški batai | Glacier - Thorn

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: On
Likutis: Turime
On
Kaina:
125,30€ 179,00€ -30% Paskutinė prekė!
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

On Cloudventure vyriški batai | Glacier - Thorn

Cloudventure

Kad ir kokia būtų jūsų misija, šie bėgimo bateliai puikiai tinka techniškiems takams, kur svarbiausia - tikslumas.

Naujai sukonfigūruotas "CloudTec®" padas sujungia jėgas su "Helion™ superfoam" medžiaga, kad užtikrintų sklandžiausią ir patogiausią bėgimą sunkiomis ir akmenuotomis vietovėmis. Missiongrip™ technologija užtikrina geriausią iki šiol sukibimą.

Minkščiausia iki šiol "Cloudventure" viršutinė dalis yra ne tik lengva, bet ir pralaidi orui, itin patvari, o apie 80 % panaudoto poliesterio yra perdirbta. Užtikrinama puiki ventiliacija ir ilgalaikis prigludimas, užtikrinantis maksimalią apsaugą ir komfortą.

"Cloudventure" puikiai tinka techniškiausiems takams. Dėl tokių perversmą sukeliančių technologijų, kaip "Helion™ superfoam", naujojo raiščio "Speedboard®" ir patobulintos "Missiongrip™", ji užtikrina puikų sukibimą ir minkštą amortizaciją stačiomis įkalnėmis ir greitais nusileidimais.

Svoris: 250 g
Tinka: techniniais takais, stačiose įkalnėse, akmenuotu reljefu, nusileidimui nuo kalno.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės