Meniu
0
Norai

Maxxis Roamer 28" padanga

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Maxxis
Likutis: Turime
Maxxis
Kaina:
22,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 5 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 0 -
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Maxxis Roamer 28" padanga

Didelės apimties, pritaikyta el. dviračiams

"Roamer" pasiruošęs viskam - kasdieniam važinėjimui į darbą, kelionei į parduotuvę ar ilgam savaitgaliui keliaujant šalutiniais keliais. Slidus centras greitai rieda, o lapus primenantis protektorius ant pečių suteikia šiek tiek daugiau sukibimo posūkiuose. Kad "Roamer" nuvažiuotų daug kilometrų be rūpesčių, naudojama speciali gumos masė.

Techninės savybės
Modelis ETB96354000
ETRTO 42-622
TPI 60
Tipas Nesulankstoma
Svoris 715 g
Max PSI 75
Technologijos Aramid Inside

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės