Meniu
0
Norai

Maxxis Minion DHR II 26" Single DH padanga

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Maxxis
Likutis: Turime
Maxxis
Kaina:
32,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Maxxis Minion DHR II 26" Single DH padanga

Šoninis protektorius pasiskolintas iš legendinio "Minion DHF", tačiau praplėstas, kad būtų suteikta daugiau atramos. Vidurio protektoriaus priekiniai kraštai su rampomis pagerina greitėjimą, o briaunos sukuria sklandų perėjimą, kai dviratis pakrypsta. Lėkštes primenantys centrinio protektoriaus gumbai stipriai stabdant įsirėžia į padangą ir padeda suvaldyti dviratį.

Sujunkite šią padangą su "Minion DHF" priekyje, kad gautumėte puikų agresyvaus važiavimo trasoje padangų derinį! Minion DHF padangą galima rinktis trail, enduro ir kalnų padangų specifikacijose.

Kategorija: Trail, Enduro, Downhill

Rekomenduojama naudoti: Bet kokios trasos sąlygos

Rekomenduojama montuoti: Galinas

TECHNOLOGIJOS

Diagram of Maxxis' butyl insert for bicycle tires

DOWNHILL (DH)

Kaip rodo pavadinimas, "Maxxis" "Downhill" padangos skirtos ekstremaliam naudojimui visose gravitacijos srityse - nuo kalnų lenktynių, važinėjimo dviračių parke iki laisvo važiavimo ir ilgo važiavimo el. dviračiais. "Maxxis Downhill" padanga pagaminta iš dviejų sluoksnių mūsų patvarios 60 TPI karkaso medžiagos ir didelio butilo gumos įdėklo, kuris tęsiasi nuo kiekvieno krašto iki šoninės sienelės. Butilo įdėklas padeda išvengti suspaudimo, apsaugo ratlankį nuo smūgių ir užtikrina papildomą šoninės sienelės stabilumą.

Techninės savybės
Modelis TB72907000
ETRTO 61-559
TPI 60
Tipas Nesulankstoma
Svoris (g) 1,240
Mišinys Single
Max PSI 65
Technologijos DH

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės