Meniu
0
Norai

Lezyne CADDY kameros remonto komplektas + CO2

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-C2-CADDYKIT-V1S04
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
29,95€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne CADDY kameros remonto komplektas + CO2


Pilnas CO2 ir padangų remonto rinkinys paprastame, patvariame ir daugkartinio naudojimo maišelyje. Į komplektą įeina itin lipnūs neklijuojami pleistrai, abrazyvinis daugkartinio naudojimo šveitiklis, du 16g CO2 balionėliai, dvi "Power" padangų lopetėlės ir kompaktiškas CO2 adapteris. Krepšys turi suvirintas siūles ir ritininį dangtelį, kad būtų apsaugotas nuo stichijų. Tinka įsidėti į kuprines arba marškinėlių kišenes.

Svoris: 76 g


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės