Meniu
0
Norai

GripGrab World Cup pirštinės | White

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: GripGrab
Likutis: Išparduota
GripGrab
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

GripGrab World Cup pirštinės | White

"DoctorGel®" paminkštinimas, vėdinamas delnas, aukštos kokybės kvėpuojanti pagrindo medžiaga, patogus užsegimas ir subtili grafika. Tai tikro dviračių sporto žinovo vasarinės pirštinės.

GripGrab WorldCup trumpose pirštinėse naudojamas DoctorGel paminkštinimas, vėdinamas delnas ir aukštos kokybės kvėpuojanti pagrindo medžiaga - tai užtikrina puikų komfortą ir kontrolę. Lengvai užsegamos ir subtili grafika sukuria pasaulinio lygio išvaizdą ir pojūtį. Tai tikro dviračių sporto žinovo vasarinės pirštinės.

Savybės

- 4 mm "DoctorGel®" paminkštinimas
- Prakaito valytuvas
- Ventiliuojamas delnas
- Atspindinčios detalės
- Elastingos

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės