Meniu
0
Norai

Exposure Race Mk16 priekinis žibintas

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 25392
Gamintojas: Exposure
Likutis: Turime
Exposure
Kaina:
289,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 2-5 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Exposure Race Mk16 priekinis žibintas

"Race" - itin lengvas 2400 liumenų šviesos žibintas, idealus sprendimas XC lenktynėms, nes šiame elegantiškame įrenginyje nėra jokių kompromisų dėl technologijų. REFLEX++ technologija reiškia, kad šis plunksninis žibintas automatiškai sureguliuoja galią, todėl jis gali būti universalus tiems, kurie važinėja į darbą kaime ar net važinėja su lengva įranga.

SPECIFIKACIJA

  • Maksimalus liumenų skaičius: 1600 (Reflex 2400)
  • Svoris: 186 g
  • Veikimo trukmė: 2-36 val.
  • Akumuliatorius: 6,800 mAh Li-Ion
  • Matmenys (mm): 107 x 46 x 42
  • Šviesos diodai: 2x XPL2(W3)
  • Įkrovimo trukmė: 6 val.
  • IP klasė: IP6
  • Medžiaga: Anoduotas 6063 aliuminis

Reflex++ automatinis šviesos galios reguliavimas

"Reflex" automatiškai sureguliuoja šviesą taip, kad važiuojant greitai ir intensyviai būtų padidinta galia, o važiuojant lėčiau, pavyzdžiui, įkalnėse, šviesa intuityviai pritemdoma. Visa tai daroma siekiant optimizuoti akumuliatoriaus talpą, suteikti papildomos šviesos, kai jos reikia, ir taupyti ją, kai jos nereikia. "Reflex" tai pasiekia naudodamas 3D skaitmeninių akselerometrų, įskaitant giroskopus ir termistorius, duomenis. Jis nuolat analizuoja duomenis, kad galėtų sklandžiai reguliuoti dviratininką, tikriausiai geriau nei jis pats. Iš tikrųjų tai yra tam tikra dirbtinio intelekto forma. Pasirinktas važiavimo laikas bus pasiektas vidutiniškai išvedant rezultatus per tam tikrą laikotarpį.

Optimizuoto režimo selektorius (OMS)

Žibintuose galima lengvai pasirinkti įvairias programas, kad būtų galima rinktis važiavimo trukmę ir režimus, todėl galėsite rasti tinkamiausią savo važiavimui, nesvarbu, ar tai būtų visą naktį trunkantis nuotykis, ar intensyvus sprogimas.

Išmanusis šilumos valdymas (ITM)

Patentuota šviesos diodų grandinė sumažins šviesos diodų maitinimą, jei jų temperatūra viršys optimalią, todėl šviesos diodai bus naudojami kuo efektyviau, kad būtų maksimaliai padidinta galia ir akumuliatoriaus talpa.

"Smart Port Technology Plus" (SPT+)

Išmanusis prievadas "Smart Port+" leidžia į įkrovimo prievadą įjungti papildomus priedus, pavyzdžiui, galinius žibintus, nuotolinius jungiklius, palaikymo elementus ir naudoti žibintą kaip energijos banką USB įrenginiams įkrauti.

Greitas įkrovimas

Dėl patobulintų įkroviklių įkrovimo laikas, palyginti su ankstesnių modelių žibintais, gerokai sutrumpėjo.

Konstrukcija be laidų (CFD)

Akumuliatorius įmontuotas žibinto korpuse, todėl nėra jokių laidų ar atskirų akumuliatorių blokų, todėl sprendimas yra tvarkingas ir mažiau galimybių prasiskverbti vandeniui, kilti montavimo sunkumams ir sugadinti žibintą. Kartu su garsiuoju greito atlaisvinimo vairo laikikliu žibintus lengva ir greita sumontuoti, o jų tvirtinimas yra tvirtas kaip uola.

Akumuliatoriaus matuoklis

Naudojant šviesoforo sistemą, likusį akumuliatoriaus naudojimo laiką galima lengvai stebėti vienu žvilgsniu, kad nebūtumėte nustebinti. Spalvotas grįžtamasis ryšys taip pat naudojamas šviesos režimui pasirinkti, o po to vėl nustatomas veikimo laikas.


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės