Meniu
0
Norai

AbsoluteBlack GRAVEL OVAL dantratis | 110 BCD | 1x12/11/10 pavarų | Grey

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: AbsoluteBlack
Likutis: Turime
AbsoluteBlack
Kaina:
89,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

AbsoluteBlack GRAVEL OVAL dantratis | 110 BCD | 1x12/11/10 pavarų | Grey


Apie absoluteBLACK:

"AbsoluteBLACK" yra žinoma dviračių pramonės lyderė, kuri specializuojasi kaip didžiausia pasaulyje ovalių dantračių gamintoja. Įmonė yra tvirtai įsipareigojusi kurti išskirtinį dizainą ir kurti europietišką produkciją, todėl gamina aukštos kokybės ir ilgaamžes dviračių dalis. Jie pabrėžia kruopštumą gamyboje - nuo aukščiausios kokybės aliuminio lydinių pasirinkimo iki pažangios 3D CAD programinės įrangos naudojimo projektuojant. Dėmesys detalėms užtikrina kiekvieno komponento estetinį patrauklumą ir patvarumą. Didžiuodamasi savo šeimos verslu, "AbsoluteBLACK" kuria dalis Anglijoje, o gamina iš vokiško aliuminio Lenkijoje ir atlieka meistrišką anodavimą Jungtinėje Karalystėje. Jų gaminiai atspindi tobulą stiliaus, našumo ir tikslumo derinį, nuolat tobulinami, kad atitiktų aukščiausius standartus.

  • Tinka Shimano Dura-Ace 7950, Ultegra 6750, Shimano 105- 5750, Tiagra 4650, FSA, Rotor 3D & 3D+, S-works,Sram Force, Red, Force22, Rival22.

Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių) 110 mm
Dantukų skaičius 44T, 46T, 48T, 50T
Kategorija Gravel/Road
Pavaros 12/11/10
Tvirtinimas 5 varžtų
Modelis GRAVEL OVAL
Medžiaga Aliuminis
Svoris (g) 44T: 82 g 46T: 87 g 48T: 94 g 50T: 104 g

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės