Meniu
0
Norai

Specialized Romin EVO Pro with Mirror balnelis / Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
319,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Romin EVO Pro with Mirror balnelis / Black


balnelio_nuotrauka1

Pažangiausias komfortas ir našumas

Atraskite tobulą aukščiausio lygio našumo ir neprilygstamo komforto derinį su mūsų "Romin EVO Pro" veidrodiniu balneliu. Idealiai tinka dviratininkams, ieškantiems agresyvios, bet patogios važiavimo pozicijos. Jis sukurtas naudojant mūsų patikrintą kūno geometrijos metodiką ir revoliucinę "Mirror" technologiją. Ši pažangi konstrukcija 26 % sumažina spaudimą būtent tose vietose, kur jis svarbiausias, ir užtikrina, kad važiavimas būtų ir efektyvus, ir patogus.


balnelio_nuotrauka2

Pažangi technologija optimaliam palaikymui

"Romin EVO Pro" - tai ne tik dar vienas balnelis, bet ir inžinerijos pasiekimas. Šis balnelis turi tą pačią 3D spausdintuvu atspausdintą pagalvėlę, kuri naudojama mūsų "S-Works Romin EVO Pro with Mirror" balneliuose, tačiau dabar šis balnelis turi nailono ir regeneruoto anglies pluošto apvalkalą, sujungtą su tuščiaviduriais Ti bėgeliais, užtikrinančiais lengvą tvirtumą. Tradicinė ilga balnelio forma ir unikalus įgaubtas apvalkalas, taip pat 3D spausdintuvu atspausdinta matrica iš 22 200 strypų ir 10 700 mazgų sukuria storą "Mirror" pagalvėlę, kuri suteikia hamaką primenančią atramą. Ši naujoviška struktūra gerokai sumažina sėdėjimo kaulo skausmą ir pagerina kraujotaką - tai patvirtinta išsamiais tyrimais. Galimi du pločio variantai (155 mm ir 143 mm), todėl ji puikiai tinka kiekvienam dviratininkui.


balnelio_nuotrauka3

Tvarumas atitinka ilgaamžiškumą

"Romin EVO Pro with Mirror" akivaizdus mūsų įsipareigojimas rūpintis ir aplinka, ir dviratininko našumu. Į karkasą įtraukdami 15 % regeneruoto anglies pluošto ne tik padidinome balnelio patvarumą, bet ir prisidėjome prie aplinkos tausojimo. Dėl regeneruoto anglies pluošto ir tvirtų, bet lengvų tuščiavidurių Ti bėgių derinio balnelis idealiai tinka visų rūšių važiavimui - nuo važiavimo keliais iki žvyrkelio ir trasos. 143 mm pločio balnelis sveria tik 239 g, o 155 mm pločio 245 g , todėl tai lengvas sprendimas, kuris nesumažina tvirtumo ir patvarumo.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės