Meniu
0
Norai

Specialized Power Expert with Mirror balnelis

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
179,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Power Expert with Mirror balnelis

Power Expert with Mirror balnelis suderina komfortą ir našumą, tinkamas tiek ambicingiems sportininkams, tiek kasdieniams dviračių mėgėjams. Sukurtas pagal "Body Geometry" principus ir su pažangiais "Mirror" įdėklais, šis balnelis užtikrina patogumą ir palaikymą sėdimiesiams kaulams tiek kalnų, tiek plentinių dviračių mėgėjams.

Balnelis išsiskiria savo "Mirror" technologija. Jame įmontuoti du ašaros formos įdėklai, kurie sumažina spaudimą, siūlydami žymiai mažiau skausmo nei įprasti balneliai. Ši technologija dabar yra prieinamesnė nei bet kada, leisdama daugiau dviratininkų mėgautis šiais privalumais.

"Power" formos balnelis su išpjova yra laboratorijoje išbandytas ir patentuotas pagal "Body Geometry" dizainą. Tai užtikrina kraujo tekėjimą į jautrias arterijas. 

"Mirror" technologija buvo sukurta naudojant 3D spausdinimą iš skysto polimero, kad atspindėtų jus. Ši technologija leidžia begalinį tankio derinimą su viena medžiaga. 3D spausdintas tinklelis yra pritaikytas palaikyti sėdimuosius kaulas didesnėje srityje, sukurdama "hamako efektą", kuris leidžia balneliui palaikyti jūsų svorį, o ne audinį aplink sėdimuosius kaulus.

Kiekvienas kūnas yra skirtingas, tačiau iššūkiai, su kuriais susiduria dviratininkai sėdėdami ant balnelio, yra tie patys - spaudimas sėdimiesiems kaulams, randų audinio susidarymas, ir kraujo tekėjimo praradimas. 

Visapusiškai naudojamas: "Power Expert with Mirror" balnelis naudoja tą pačią 3D spausdinimo technologiją kaip ir "S-Works Power with Mirror", išskyrus, kad "Expert" modelyje yra keturių krypčių tamprumo dangtelis, kad purvas ir šiukšlės nepatektų į tinklelio angas.

Pagrindinės savybės:

  • Patentuotas "Body Geometry" dizainas, laboratorijoje išbandytas dėl pagerinto komforto ir kraujo tekėjimo į jautrias arterijas.
  • "Mirror" technologijos įdėklai, suteikiantys papildomą palaikymą sėdimiesiems kaulams.
  • SWAT™ - suderinami tvirtinimai, įmontuoti į balnelio pagrindą, leidžia elegantiškus ir integruotus saugojimo sprendimus.
  • Lengvi ir atsparūs tuščiaviduriai Ti bėgeliai.
  • Palaikanti ir lengva PU putų medžiaga aplink 3D spausdintus įdėklus.
  • Dydis 130mm / Svoris: 210g
  • Dydis 143mm / Svoris: 214g
  • Dydis 155mm / Svoris: 225g
  • Dydis 168mm / Svoris: 227g
 

Spaudimo atvaizdavimo našumas

Naudojame slėgio žemėlapį, kad patvirtintume, jog mūsų sprendimai teikia realią naudą dviratininkui ir yra paremti tikrais moksliniais duomenimis. Šie slėgio žemėlapiai rodo, kaip skirtingi "Body Geometry" balneliai išsprendžia dviratininko problemas - nuo minkštųjų audinių spaudimo iki sėdimojo kaulo skausmo - bet kurioje važiavimo padėtyje.

Kūno geometrijos balneliai

Mūsų balneliai būna įvairaus pločio, ergonomiškų formų ir su išpjovomis, kad jūsų svoris būtų paremtas sėdėjimo kaulais, o ne minkštaisiais audiniais. Naujoviškos medžiagos valdo minkštųjų audinių spaudimą, apsaugo kraujotaką ir nervus, kad važiuojantys vyrai išvengtų erekcijos sutrikimų, o moterys - lytinių lūpų skausmo ir tirpimo.

Atsisveikinkite su užpakalio skausmu

Kodėl kiekvieną balnelį siūlome kelių dydžių, formų ir medžiagų? Kodėl formuojame zomšą pagal jūsų kūną ir naudojame trigubo tankio putplastį? Nes kiekvienas kūnas yra skirtingas, tačiau problemos, su kuriomis jie susiduria balne, yra tos pačios - sėdmenų skausmas, randinio audinio kaupimasis ir kraujotakos praradimas. Naudodami slėgio žemėlapius, aklus komforto tyrimus ir net varpos kraujotakos tyrimus (taip, mes tai padarėme), mes ne tik pažadame išspręsti šias vyrų ir moterų problemas, bet ir tai įrodome.


Dydžio vadovas:

https://www.specialized.com/us/en/saddle-sizing/app#/step1?mpl=187355

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės