Meniu
0
Norai

S-Works Turbo RapidAir 2Bliss Ready T2/T5 sulankstoma padanga | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
89,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 4 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-20 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

S-Works Turbo RapidAir 2Bliss Ready T2/T5 sulankstoma padanga | Black

Visiškai nauja "S-Works Turbo RapidAir" yra mūsų geriausia lenktynių dienai skirta padanga. Efektyviausia, lengviausia, geriausiai valdoma ir patvariausia kada nors sukurta bekamerinė padanga. 

Žinojome, kad turime neįtikėtinai greitą pagrindą - unikalią RapidAir konstrukciją. Vietoj tradicinio trijų sluoksnių karkaso, kuriame po protektoriumi, kur padidėja pasipriešinimas riedėjimui, yra daug medžiagos, "RapidAir" karkasą sudaro tik du sluoksniai, kurie persidengia ties šonine sienele, kuri ne tik greičiau rieda, bet ir geriau sukimba, o kontakto plotas yra elastingesnis.


Šį ir taip įspūdingą efektyvumą pagerina mūsų visiškai naujas "Gripton T2" mišinys - greičiausias ir efektyviausias kada nors sukurtas mišinys. Tai suderinome su legendiniu "Gripton T5" mišinio sukibimu. Naudojant šį dvigubą mišinį 26 mm "S-Works Turbo RapidAir 2BR" padangų komplektas sutaupo du vatus pasipriešinimo riedėjimui, palyginti su ankstesnėmis padangomis, ir padidina padangų komplekto eksploatavimo trukmę maždaug 1000 km. O ar minėjome, kad jos lengvesnės? Tik 230 g 26 mm padangos.


Kaip bekamerinė padanga, naujoji "RapidAir" kartu su "RapidAir" sandarikliu pasižymi "palikite atsarginę kamerą namie" savybėmis, tačiau apsauga tuo nesibaigia. Po protektoriumi įrengta nauja hibridinė-Kevlar Blackbelt apsauga suteikia 12 % didesnę apsaugą nuo pradūrimų, mažesnį svorį ir didesnį lankstumą, kad važiavimas būtų elastingesnis.\


Naujoji "S-Works Rapid Air" taip pat yra suderinama su hooked ir hookless ratlankiais, kad galėtumėte važiuoti tokiais ratais ir su tokiu slėgiu, kokio norite. Be to, mūsų naujieji "Zylon" sutvirtinti ratlankiai 200 proc. viršija naudojamų ratlankių plyšimo slėgio standartus, todėl galite būti visiškai ramūs. Su naujaisiais "RapidAir" laimėjimai nesibaigs.

Techninės savybės
TPI 120
Tipas Sulankstoma
Svoris (g) 230g
Mišinys GRIPTON® T2/T5
Max PSI 70-110
Technologijos BlackBelt, Tubeless

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės