Meniu
0
Norai

S-Works Torch Lace plentiniai batai | White

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
339,00€
S-Works Torch Lace plentiniai batai | Black S-Works Torch Lace plentiniai batai | White S-Works Torch Lace plentiniai batai | Dark Navy S-Works Torch Lace plentiniai batai | Dune White
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

S-Works Torch Lace plentiniai batai | White

Visiškai nauji S-Works Torch Lace dviratininko bateliai pasižymi laikui nepavaldžiu, rafinuotu raištelių stiliumi, o dėl kūno geometrijos užtikrinamas neregėtas efektyvumas, lengvumas ir patogumas. 

S-Works Torch Lace bateliams naudojama nauja priekinės pėdos dalies forma - 4 mm platesnė nei S-Works 7 - pagrįsta išsamiais 3D pėdos skenavimo ir Retül duomenimis. Viršutinėje dalyje yra pertvarkytas zoninis sluoksniavimas. Jis išlieka neįtikėtinai elastingas, kad prisitaikytų prie skirtingų pėdos formų. Dėl asimetrinio kulno kontūro sumažėja kietų prisilietimo prie kulkšnies taškų ir vis tiek užtikrinamas kelio stabilumas, kurį patvirtino mūsų žmogaus veiklos komanda.

SAVYBĖS

  • Naujas batviršis sustiprintas pagrindinėse zonose, taip pat yra prisitaikančios prigludimo zonos.
  • Remiantis "Retül" pėdos skenavimo duomenimis, naujoji pagrindo plokštelė ties kulnu yra 4 mm platesnė nei ankstesnės kartos "S-Works 7" batelių.
  • Optimizavus konstrukciją, naujoji anglies pluošto plokštelė yra 20 g lengvesnė nei "S-Works 7". Vidinė I-Beam sija užtikrina, kad ji išlaiko tokį patį standumą kaip ir ankstesnės kartos.
  • Atnaujintame batelio gale panaudoti "Retül" duomenys, kad jis geriau atitiktų dviratininkų pėdų formą, labiau pasviręs į šoninę pusę, kad gerai priglustų prie kojos.
  • Asimetriškas kulno kontras palaiko medialinę pusę, o nuo šoninės pusės pašalinama medžiaga, todėl apykaklė yra žemesnė.
  • Šnairuojantis užsegimas išlaiko didžiausią galimybę pritaikyti prigludimą išilgai visos pėdos.
  • Titano lydinio kniedžių veržles galima pasukti, kad pedalus ir (arba) kniedes būtų galima pastatyti 5 mm atgal. Trijų varžtų tvirtinimo modelis tinka visiems pagrindiniams plento pedalams.
  • Neslystantis, keičiamas kulno protektorius su viduje įleistais varžtais, užtikrinančiais saugumą.
  • Apytikslis svoris: 200 g (1 batas, 42 dydis).


Papildoma galia, sulaikykite skausmą

Žmogaus kūnas evoliucionavo vaikščioti, o ne minti pedalus, todėl tradiciniuose dviratininkų bateliuose pėdos "griūva", dėl to prarandama galia, pėda, keliai ir klubas išsikreipia, taip pat atsiranda "karšta pėda". Kiekviename "Body Geometry" bate šios problemos sprendžiamos trimis patentuotomis technologijomis, kad be skausmo padidėtų galia, patvirtinta moksliniais bandymais ir du dešimtmečius trukusiu dokumentuotu dviratininko tyrinėjimu.


Varus pleištasDėl 1,5 mm integruoto "Varus" pleišto "Body Geometry" batai stabilizuoja natūralų priekinės pėdos dalies judesį ir pagerina pėdos, kelio ir klubo sąnario padėtį, todėl padidėja galingumas, o maksimalių pastangų laikas iki išsekimo vidutiniškai pailgėja 10 sekundžių.

Išilginis skliautasBody Geometry batai sukurti su patentuota, paduose suformuota skliauto atrama, kuri sukuria standžią struktūrą, kuri derinama su pritaikomais pėdos vidpadžiais, kad pėda nenukyptu ir padidėtų galia.

Metatarsalinis mygtukasAr esate pasirengę iš važiavimo išguiti karštus taškus ir tirpimą? Pakeldamas ir atskirdamas priekinės pėdos dalies kaulus, Metatarsalinis mygtukas apsaugo nuo netoliese esančių nervų ir arterijų užspaudimo ir suspaudimo, todėl galite atsisveikinti su pėdų problemomis, kurios anksčiau kankindavo dviratininkus.

Šiame video galite pažiūrėti, kaip teisingai išsimatuoti pėdą:
 

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės