Meniu
0
Norai

S-Works Power Arc balnelis

5/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
319,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

S-Works Power Arc balnelis

S-Works Power Arc balnelis išplečia originaliojo S-Works Power balnelio sėkmę, tačiau jo ilgis yra toks pats, kaip ir originaliojo. Turi FACT anglies pluošto karkasą, bėgius ir lengvą EVA paminkštinimą, užtikrinantį puikų svorio, standumo ir patogumo balansą. Jei jau esate ištikimas "Power" balnelio naudotojas, ši iteracija pasižymi išlenkta kūno geometrijos forma, kuri geriau prisitaiko prie jūsų kūno. Ką tai reiškia jūsų važiavimui? Tai reiškia, kad jausitės taip, tarsi būtumėte "balne", o ne ant jo. Galiausiai tai reiškia didesnį komfortą ir geresnes eksploatacines savybes visose sėdėjimo padėtyse, nesvarbu, ar esate vyras, ar moteris. Tai reiškia, kad jame yra mūsų aukščiausios kokybės EVA paminkštinimas ir FACT anglies pluošto karkasas bei bėgeliai, užtikrinantys geriausią svorio ir patogumo balansą.

  • Patentuota kūno geometrijos konstrukcija laboratoriškai patikrinta tiek vyrams, tiek moterims, kad užtikrintų kraujo tekėjimą į jautrias arterijas.
  • Tvirtas FACT anglies pluošto karkasas pritaikytas atramai ir laikymuisi važiuojant.
  • Itin lengvas EVA paminkštinimas užtikrina patogumą ir atramą ilgesnėse kelionėse.
  • Itin lengvi padidinto dydžio FACT anglies bėgeliai.
  • 2 lygio paminkštinimas: Vidutinio tankio putplastis, užtikrinantis dviračio pojūtį ir papildomą amortizaciją.
  • Į balnelio pagrindą įlieti SWAT™ suderinami laikikliai, leidžiantys rasti aptakius ir integruotus laikymo sprendimus.
  • PASTABA: Didelio dydžio 7x9 mm anglies bėgeliai nesuderinami su sėdynės statramsčiais, kuriuose įrengti šoniniai 7 mm apvaliems bėgeliams skirti apkaustų mechanizmai.
  • Dydis 143 mm / svoris 141 g
  • Dydis 155 mm / svoris: 145 g


Spaudimo atvaizdavimo našumas

Naudojame slėgio žemėlapį, kad patvirtintume, jog mūsų sprendimai teikia realią naudą dviratininkui ir yra paremti tikrais moksliniais duomenimis. Šie slėgio žemėlapiai rodo, kaip skirtingi "Body Geometry" balneliai išsprendžia dviratininko problemas - nuo minkštųjų audinių spaudimo iki sėdimojo kaulo skausmo - bet kurioje važiavimo padėtyje.

Kūno geometrijos balneliai

Mūsų balneliai būna įvairaus pločio, ergonomiškų formų ir su išpjovomis, kad jūsų svoris būtų paremtas sėdėjimo kaulais, o ne minkštaisiais audiniais. Naujoviškos medžiagos valdo minkštųjų audinių spaudimą, apsaugo kraujotaką ir nervus, kad važiuojantys vyrai išvengtų erekcijos sutrikimų, o moterys - lytinių lūpų skausmo ir tirpimo.

Atsisveikinkite su užpakalio skausmu

Kodėl kiekvieną balnelį siūlome kelių dydžių, formų ir medžiagų? Kodėl formuojame zomšą pagal jūsų kūną ir naudojame trigubo tankio putplastį? Nes kiekvienas kūnas yra skirtingas, tačiau problemos, su kuriomis jie susiduria balne, yra tos pačios - sėdmenų skausmas, randinio audinio kaupimasis ir kraujotakos praradimas. Naudodami slėgio žemėlapius, aklus komforto tyrimus ir net varpos kraujotakos tyrimus (taip, mes tai padarėme), mes ne tik pažadame išspręsti šias vyrų ir moterų problemas, bet ir tai įrodome.


Dydžio vadovas:

https://www.specialized.com/us/en/saddle-sizing/app#/step1?mpl=187355

TOP

1 įvertinimai

5/5 Bendras įvertinimas
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Egidijus P.

2022/08/01
Egidijus P. Patvirtintas pirkėjas
Super atnaujinto dizaino balnelis

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės