Meniu
0
Norai

Assos Mille GT C2 Evo vyriški marškinėliai | Grenade Green

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Assos of Switzerland
Likutis: Turime
Assos of Switzerland
Kaina:
84,00€ 120,00€ -30% Paskutinė prekė!
Assos Mille GT C2 Evo vyriški marškinėliai | Stone Blue Assos Mille GT C2 Evo vyriški marškinėliai | Bolgheri Red Assos Mille GT C2 Evo vyriški marškinėliai | Grenade Green
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Assos Mille GT C2 Evo vyriški marškinėliai | Grenade Green


Assos Mille GT C2 Evo vyriški marškinėliai yra tikras atradimas kiekvienam dviratininkui, ieškančiam tiek lengvumo, tiek komforto savo ilgose kelionėse. Šie marškinėliai pasižymi itin geru prigludimu, suteikiančiu jums laisvę judėti, ir kvėpuojančia tekstile, kuri leidžia jūsų odai kvėpuoti net ir pačioje intensyviausioje veikloje. Marškinėlių rankovės yra sukurtos taip, kad nevaržytų jūsų judesių ir neerzintų odos.

Atnaujinant šiuos marškinėlius, Assos sukūrė dar patogesnį dizainą, atveriant priekinę apykaklės dalį ir tobulinant prisitaikymą prie krūtinės bei kaklo. Dėl šių pakeitimų sumažėja spaudimas šiose srityse, suteikiant dar daugiau komforto ir laisvės kvėpuoti.

Naujovė – lengvesnė medžiaga rankovėse ir apykaklėje, dėl kurios marškinėliai tampa beveik 15 g lengvesni, palyginti su ankstesniais modeliais, tuo pačiu metu išlaikant aukštą elastingumą ir puikų drėgmės valdymą.

Assos Mille GT C2 Evo marškinėliai yra puikiai derinami su MILLE GT C2 šortais, kartu sudarydami patvarų, kasdienį ir ilgalaikį komfortą šiltuoju metų laiku.

Pagrindinis audinys, BIG DUAL Tex, yra lengvas, greitai džiūstantis ir pasižymi kvapų kontrolės technologija bei UV spindulių apsauga, garantuojančia apsaugą nuo saulės. Be to, naujoji "Speedy" tekstilė rankovėse ir apykaklėje yra ne tik lengva, bet ir itin elastinga, suteikianti dar didesnį komfortą ir aerodinamiškumą.

Marškinėlių dizainas yra pritaikytas maksimaliam patogumui ir funkcionalumui: nuo aerodinamiško rankovių kirpimo iki praktiškų kišenių su stabilizavimo technologija, kurios saugo jūsų daiktus saugius ir tvarkingus važiavimo metu. Šie marškinėliai išsiskiria ne tik savo funkcijomis, bet ir elegantišku išvaizdos aspektu, todėl juos galima drąsiai vadinti puikiu pasirinkimu bet kuriam aistringam dviratininkui.


Assos_Velonova
Assos_new_Velonova
Assos_2024_Velonova

Techninės savybės
Medžiagos sudėtis 73 % poliesteris 15% poliamidas 12% elastano

Kai kalbama apie Assos, šveicariška precizija ir kokybė yra dvi pagrindinės vertybės. Kiekvienas gaminys atspindi Šveicarijos aistrą už kokybę, ilgaamžiškumą ir stilių.

Kodėl Assos rūbai yra nepralenkiami?

  • Aukščiausia medžiagų kokybė: Assos renkasi tik geriausias medžiagas, garantuojančias šiltumą, komfortą ir ištvermę. Jūsų drabužis išlaikys savo formą ir kokybę metų metais.

  • Ergonomika ir dizainas: Kiekvienas rūbas yra projektuotas pagal dviratininko poziciją ant dviračio, siekiant užtikrinti didžiausią patogumą ir našumą kiekviename pasivažinėjime.

  • Technologinės naujovės: Assos naudoja progresyvias technologijas drabužių kūrime. Tai apima inovacijas, kurios saugo nuo lietaus, leidžia odai kvėpuoti ir išlaiko šiltumą.

  • Detalės: Smulkmenos, tokios kaip patogios kišenės, atšvaitai ir inovacinė konstrukcija, praturtina drabužio funkcionalumą.

  • Išskirtinės kolekcijos: Su Assos, jūs rasite rūbų liniją bet kokiam orui, važiavimo stiliui ir poreikiui.

  • Griežta kokybės kontrolė: Nuo pradinio medžiagų pasirinkimo iki baigto produkto, Assos užtikrina, kad jų rūbai atitinka aukščiausius standartus.

  • Stilingas minimalizmas: Elegantiškas ir subtilus dizainas, kuris džiugins tiek dviračio trasoje, tiek už jos ribų.

  • Garantija ir aptarnavimas: Per pirmuosius dvejus metus nuo įsigijimo, jei pastebėsite gamybos trūkumus Assos gaminiose, jie bus nemokamai pataisomi arba pakeisti naujais.

  • Apgadinimo apsauga: Per pirmąsias 30 dienų po įsigijimo, jei Assos gaminys bus sugadintas, pvz., dėl avarijos ar griūvimo, jis bus sutaisytas ar pakeistas visiškai nemokamai.

  • Nuolatinis remontas už patrauklią kainą: Jei po pradinio 30 dienų laikotarpio jūsų Assos gaminys bus pažeistas, Assos siūlo kokybišką remonto paslaugą už draugišką kainą. Dėl aukštos kokybės medžiagų ir gamybos, daugelį gaminio pažeidimų galima efektyviai ir patvariai suremontuoti.

Vien šie argumentai jau pakankami, kad suprastume, kodėl Assos yra mėgstamiausias pasirinkimas tarp profesionalių dviratininkų ir entuziastų.

 


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės