Meniu
0
Norai

Assos Mille GTO C2 vyriški šortai / Black Series

5/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Assos of Switzerland
Likutis: Turime
Assos of Switzerland
Kaina:
310,00€
Assos Mille GTO C2 vyriški šortai / Black Series Assos Mille GTO C2 vyriški šortai / Flamme d'Or
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Assos Mille GTO C2 vyriški šortai / Black Series

GTO yra "Comfort MILLE GT" linijos viršūnė. Juos puošia iki šiol geriausiai reaguojantis ir kvėpuojantis ASSOS įklotas, įvilktas į mūsų naująjį, nesusitraukiantį ir nesiraukšlėjantį skydą. GTO yra dviejų ilgių: STANDARD ir LONG (+3 cm, palyginti su standartiniu ilgiu).

Kadangi ilgų važiavimų metu svarbiausiomis problemomis išlieka stambiųjų raumenų atrama, trintis ir per didelis spaudimas, GTO sugriauna įprastines trumpų šortų konstrukcijos formules. Pakeitėme dygsnių linijas ir radikaliai pakeitėme įkloto formą, kad pašalintume trintį ir spaudimą į lytinius organus, kartu užtikrindami neprilygstamą raumenų atramą su siaurėjančiomis, nesiraukšlėjančiomis kojų panelėmis, kurios atspindi jūsų asmeninį kūno sudėjimą.

Savybės

 • "microShock": 11 mm aukščio įkloto lengvos putos sudaro pagalvėlės pagrindą, jų sudėtis amortizuojanti.

 • Filterfoam: 10 mm mažesnio tankio matricinės putos įterptos tarp microShock ir 3D Waffle. Jos visiškai sugeria mikro vibracijas, o atvirų ląstelių struktūra nuvalo drėgmės perteklių.

 • 3D Waffle: Patentuota, trijų sluoksnių perforuotas putplastis, kuris padidina kvėpavimą ir pašalina perteklinį svorį.

 • "zeroWaist": Kūno ir audinio plokštės perėjimas tarp kūno ir audinio plokštės yra sklandesnis. Daugiau komforto ir mažesnis spaudimas

 • whirtlKrater: nedidelės perforacijos, kurios užtikrina geresnę ventiliaciją įkloto viduje.

 • SuperFlat Xbib: suformuoja atraminį A formos rėmelį, kuris užtikrina ribotą vertikalų tempimą nugaroje.

 • 40 g skersmens apskrito trikotažo medžiaga, užtikrinanti patikimą atramą ir šilko švelnumą prie odos. 195 g/m2, SPF 50+, drėgmę praleidžiantis, integruoti kvapą neutralizuojantys ir temperatūrą reguliuojantys mineralai "OdorControl".

 • goldenGate: Patentuota technologija, pertraukianti dygsniavimą išilgai abiejų įdėklo šoninių plokštelių, todėl jautrioje, besisukančioje srityje užtikrinama didesnė trimatė judėjimo laisvė.

 • A-Lock inžinerija: c2-regularFit sistema, kurią sudaro naujos tekstilės medžiagos ir technologijos, darniai veikiančios, kad stabilizuotų šortus ir įtvirtintų įklotą vietoje.

 • Pagrindinė tekstilės plokštė visiškai apgaubia apatinę nugaros dalį ir kojas, o gale susijungia. Mažiau siūlių, todėl tolygiau priglunda, mažiau sveria ir yra patogesnis.

 • AEPD (Advanced Ergonomic Pattern Design) Ženklas, reiškiantis bendrovės žinias, patirtį ir filosofiją, kaip drabužis turėtų būti pritaikytas veikti dviratininko padėtyje. ASSOS drabužiai sukurti taip, kad puikiai priglustų ir prigludtų prie kūno, kitaip tariant, atitiktų dviratininko kūno anatomiją. Aukštųjų technologijų audiniai yra beprasmiai, jei sukirpti "neteisingai"!

 • ALS (ASSOS sluoksniavimo sistema) Mažiau yra daugiau. Visa ASSOS kolekcija sukurta pagal šią technologiją. ASSOS apranga sukurta mažiausios apimties, išnaudojant natūralias kūno šildymo ir vėsinimo galimybes ir protingai izoliuojant per aktyvų sluoksniavimą. Tiek audiniai, tiek drabužiai atlieka grandinines funkcijas ir yra sukirpti taip, kad papildytų vienas kitą. Viskas dera kaip dėlionė - tiek techniškai, tiek estetiškai. Kiekvienas dviratininkas pats turi laikytis klimato asortimento gairių ir eksperimentuoti su skirtingais ASSOS drabužiais, kad rastų tobulą asmeninę aprangą kiekvienam konkrečiam važiavimo sezonui.

Medžiaga: 76 % poliamidas, 20 % elastanas, 4 % poliesteris.

Techninės savybės
Spalva Juoda

Kai kalbama apie Assos, šveicariška precizija ir kokybė yra dvi pagrindinės vertybės. Kiekvienas gaminys atspindi Šveicarijos aistrą už kokybę, ilgaamžiškumą ir stilių.

Kodėl Assos rūbai yra nepralenkiami?

 • Aukščiausia medžiagų kokybė: Assos renkasi tik geriausias medžiagas, garantuojančias šiltumą, komfortą ir ištvermę. Jūsų drabužis išlaikys savo formą ir kokybę metų metais.

 • Ergonomika ir dizainas: Kiekvienas rūbas yra projektuotas pagal dviratininko poziciją ant dviračio, siekiant užtikrinti didžiausią patogumą ir našumą kiekviename pasivažinėjime.

 • Technologinės naujovės: Assos naudoja progresyvias technologijas drabužių kūrime. Tai apima inovacijas, kurios saugo nuo lietaus, leidžia odai kvėpuoti ir išlaiko šiltumą.

 • Detalės: Smulkmenos, tokios kaip patogios kišenės, atšvaitai ir inovacinė konstrukcija, praturtina drabužio funkcionalumą.

 • Išskirtinės kolekcijos: Su Assos, jūs rasite rūbų liniją bet kokiam orui, važiavimo stiliui ir poreikiui.

 • Griežta kokybės kontrolė: Nuo pradinio medžiagų pasirinkimo iki baigto produkto, Assos užtikrina, kad jų rūbai atitinka aukščiausius standartus.

 • Stilingas minimalizmas: Elegantiškas ir subtilus dizainas, kuris džiugins tiek dviračio trasoje, tiek už jos ribų.

 • Garantija ir aptarnavimas: Per pirmuosius dvejus metus nuo įsigijimo, jei pastebėsite gamybos trūkumus Assos gaminiose, jie bus nemokamai pataisomi arba pakeisti naujais.

 • Apgadinimo apsauga: Per pirmąsias 30 dienų po įsigijimo, jei Assos gaminys bus sugadintas, pvz., dėl avarijos ar griūvimo, jis bus sutaisytas ar pakeistas visiškai nemokamai.

 • Nuolatinis remontas už patrauklią kainą: Jei po pradinio 30 dienų laikotarpio jūsų Assos gaminys bus pažeistas, Assos siūlo kokybišką remonto paslaugą už draugišką kainą. Dėl aukštos kokybės medžiagų ir gamybos, daugelį gaminio pažeidimų galima efektyviai ir patvariai suremontuoti.

Vien šie argumentai jau pakankami, kad suprastume, kodėl Assos yra mėgstamiausias pasirinkimas tarp profesionalių dviratininkų ir entuziastų.

 


1 įvertinimai

5/5 Bendras įvertinimas
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

RIMANTAS V.

2023/05/08
RIMANTAS V. Patvirtintas pirkėjas
10 balu, tinkantys

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės