Meniu
0
Norai

Assos Mille GT Wind c2 vyriška liemenė | Black Series

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Assos of Switzerland
Likutis: Turime
Assos of Switzerland
Kaina:
110,00€
Assos Mille GT Wind c2 vyriška liemenė | Black Series Assos Mille GT Wind c2 vyriška liemenė | Optic Yellow Assos Mille GT Wind c2 vyriška liemenė | Moon Sand Assos Mille GT Wind c2 vyriška liemenė | Genesi Blue
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Assos Mille GT Wind c2 vyriška liemenė | Black Series


Susipažinkite su naujausiu ultra lengvu ir neperpučiamu liemenės modeliu, sukurtu užtikrinti vidutinę apsaugą be nereikalingo didelio tūrio. Šis atnaujintas modelis pasižymi tylesniu prigludimu, didesniu kvėpavimu ir lengvesnėmis medžiagomis, todėl yra puikus pasirinkimas bet kokiai kelionei.

Assos patobulino ilgalaikės ištvermės liemenės prigludimą, naudodamas mažiau standų vėjo blokuojantį priekinį skydelį ir labai elastingą tinklinį galinį skydelį. Tai leidžia liemenei aptempti kūną be jokių garsų, tuo pačiu didinant aušinamo oro srautą. Atnaujintos elastingos rankovių sumažina apribojimus ir užtikrina judėjimo laisvę bei mažina trintį tarp sluoksnių. Itin lengvas ir lengvai suspaudžiamas dizainas leidžia liemenę įsidėti į kišenę, kai jos nereikia, o naujasis tinklinis galinis skydelis sumažina svorį iki vos 75g (M dydis).

Priekinis skydelis pagamintas iš Breaker medžiagos, kuri nepraleidžia vėjo ir yra atspari vandeniui, apsaugant nuo lengvo lietaus ar kelio purvo. Dvikryptis Ventamesh galinis skydelis optimizuoja prigludimą ir didina aušinamo oro srautą, kad būtų išvengta perkaitimo.

Liemenė sukurta regularFit kirpimu, o siūlės išdėstytos taip, kad būtų išvengta trinties tarp MILLE sluoksnių, užtikrinant sklandų ir patogų važiavimą.

Įsigykite šią liemenę ir leiskite kiekvienai kelionei tapti dar malonesnei ir efektyvesnei. Jūsų komfortas ir apsauga yra mūsų prioritetas.


Assos_Velonova
Assos_new_Velonova
Assos_2024_Velonova

Techninės savybės
Medžiagos sudėtis 87 % poliamidas, 13 % elastanas

Kai kalbama apie Assos, šveicariška precizija ir kokybė yra dvi pagrindinės vertybės. Kiekvienas gaminys atspindi Šveicarijos aistrą už kokybę, ilgaamžiškumą ir stilių.

Kodėl Assos rūbai yra nepralenkiami?

  • Aukščiausia medžiagų kokybė: Assos renkasi tik geriausias medžiagas, garantuojančias šiltumą, komfortą ir ištvermę. Jūsų drabužis išlaikys savo formą ir kokybę metų metais.

  • Ergonomika ir dizainas: Kiekvienas rūbas yra projektuotas pagal dviratininko poziciją ant dviračio, siekiant užtikrinti didžiausią patogumą ir našumą kiekviename pasivažinėjime.

  • Technologinės naujovės: Assos naudoja progresyvias technologijas drabužių kūrime. Tai apima inovacijas, kurios saugo nuo lietaus, leidžia odai kvėpuoti ir išlaiko šiltumą.

  • Detalės: Smulkmenos, tokios kaip patogios kišenės, atšvaitai ir inovacinė konstrukcija, praturtina drabužio funkcionalumą.

  • Išskirtinės kolekcijos: Su Assos, jūs rasite rūbų liniją bet kokiam orui, važiavimo stiliui ir poreikiui.

  • Griežta kokybės kontrolė: Nuo pradinio medžiagų pasirinkimo iki baigto produkto, Assos užtikrina, kad jų rūbai atitinka aukščiausius standartus.

  • Stilingas minimalizmas: Elegantiškas ir subtilus dizainas, kuris džiugins tiek dviračio trasoje, tiek už jos ribų.

  • Garantija ir aptarnavimas: Per pirmuosius dvejus metus nuo įsigijimo, jei pastebėsite gamybos trūkumus Assos gaminiose, jie bus nemokamai pataisomi arba pakeisti naujais.

  • Apgadinimo apsauga: Per pirmąsias 30 dienų po įsigijimo, jei Assos gaminys bus sugadintas, pvz., dėl avarijos ar griūvimo, jis bus sutaisytas ar pakeistas visiškai nemokamai.

  • Nuolatinis remontas už patrauklią kainą: Jei po pradinio 30 dienų laikotarpio jūsų Assos gaminys bus pažeistas, Assos siūlo kokybišką remonto paslaugą už draugišką kainą. Dėl aukštos kokybės medžiagų ir gamybos, daugelį gaminio pažeidimų galima efektyviai ir patvariai suremontuoti.

Vien šie argumentai jau pakankami, kad suprastume, kodėl Assos yra mėgstamiausias pasirinkimas tarp profesionalių dviratininkų ir entuziastų.

 


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės