Meniu
0
Norai

Assos Mille GTO Winter c2 vyriškos kelnės | Black Series

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Assos of Switzerland
Likutis: Turime
Assos of Switzerland
Kaina:
470,00€
Assos Mille GTO Winter c2 vyriškos kelnės | Black Series Assos Mille GTO Winter c2 vyriškos kelnės | Flamme D’Or
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Assos Mille GTO Winter c2 vyriškos kelnės | Black Series


Didžiausias įklotas, mažo tūrio izoliacija ir tikslinga apsauga kartu sukuria geriausias regularfit žiemines kelnes su petnešomis, skirtas atšiauriausioms šalto oro sąlygoms.

Siekdami sukurti pirmąsias į apsaugą orientuotas žiemines kelnes, sukūrėme IMPACTOR konstrukciją, kurioje naudojama dviejų sluoksnių sistema, skirta klubų panelėms. Pritaikėme patvarią ripstopo "dyneRope" tekstilę iš mūsų bekelės įrangos kolekcijos. Rezultatas - integruotas atsparumas dilimui, apsauga nuo smūgių ir ASSOS komfortas be trinties, užtikrinantis, kad būsite pasirengę atšiauriausioms žiemos sąlygoms.

SAVYBĖS

 • MILLE GTO C2: Įklotas sukurtas su patikrintais besiūliais ASSOS "goldenGate" šoniniais skydeliais ir apverstomis siūlėmis, užtikrinančiomis komfortą be trinties. Priekinėje dalyje yra naujasis "sunDeck superlight", pagamintas iš itin minkštos tekstilės be putų, kad būtų sukurtas iš anksto suformuotas kaušelis, palaikantis vyro anatomiją ir užtikrinantis maksimalią oro apykaitą. 

 • microShock: 11 mm aukščio, lengvos putos sudaro įkloto pagrindą dėl savo patikrintos smūgius sugeriančios sudėties.

 • Filterfoam: įklotas visiškai sugeria mikro vibracijas, o atvirų ląstelių struktūra nuvalo drėgmės perteklių.

 • 3D waffle: Patentuota, trijų sluoksnių perforuotas putplastis, kuris padidina kvėpavimą ir pašalina perteklinį svorį įklote.

 • "zeroWaist": Atviras ir užsandarintas kraštas, užtikrinantis sklandžiausią perėjimą tarp kūno ir audinio. Mažiau spaudimo pojūčio, daugiau komforto.

 • SuperFlat X-FRAME: Vienas elastinės medžiagos ruožas, sulankstytas taip, kad suformuotų atraminį X formos karkasą ir suteiktų ribotą vertikalų tempimą nugaroje.

 • WaterBarrier: medžiaga kojų dalies gale, kuri atstumia vandenį ir tvirtai priglunda prie viršutinių batų.

 • ImpactPad: Naujos nuimamos ir lanksčios TPU klubų pagalvėlės, kurios dėl perforuoto paviršiaus padidina kvėpavimą ir judėjimo laisvę.

 • RegularFit: Reguliaraus kirpimo modelis, optimizuotas visiškam patogumui važiuojant, laisvesnio kirpimo nei antros odos lenktyninis modelis.
 • ALS (ASSOS sluoksniavimo sistema) Mažiau yra daugiau. Visa ASSOS kolekcija sukurta pagal šią technologiją. ASSOS apranga sukurta mažiausio tūrio, išnaudojantnatūralias kūno šildymo ir vėsinimo galimybes ir protingai izoliuojant per aktyvų sluoksniavimą. Tiek audiniai, tiek drabužiai atlieka grandinines funkcijas ir yra sukirpti taip, kad papildytų vienas kitą. Viskas dera kaip dėlionė - tiek techniškai, tiek estetiškai. Kiekvienas dviratininkas pats turi laikytis klimato asortimento gairių ir eksperimentuoti su skirtingais ASSOS drabužiais, kad rastų tobulą asmeninę aprangą kiekvienam konkrečiam važiavimo sezonui.
 • AEPD (Advanced Ergonomic Pattern Design)
  Ženklas, reiškiantis bendrovės žinias, patirtį ir filosofiją, kaip drabužis turi būti pritaikytas, kad veiktų dviratininko padėtyje. ASSOS drabužiai sukurti taip, kad puikiai priglustų ir prigludtų prie kūno, kitaip tariant, atitiktų dviratininko kūno anatomiją. Aukštųjų technologijų audiniai yra beprasmiai, jei sukirpti "neteisingai"!

Techninės savybės
Medžiagos sudėtis 45% poliesteris, 42% poliamidas, 13% elastanas

Kai kalbama apie Assos, šveicariška precizija ir kokybė yra dvi pagrindinės vertybės. Kiekvienas gaminys atspindi Šveicarijos aistrą už kokybę, ilgaamžiškumą ir stilių.

Kodėl Assos rūbai yra nepralenkiami?

 • Aukščiausia medžiagų kokybė: Assos renkasi tik geriausias medžiagas, garantuojančias šiltumą, komfortą ir ištvermę. Jūsų drabužis išlaikys savo formą ir kokybę metų metais.

 • Ergonomika ir dizainas: Kiekvienas rūbas yra projektuotas pagal dviratininko poziciją ant dviračio, siekiant užtikrinti didžiausią patogumą ir našumą kiekviename pasivažinėjime.

 • Technologinės naujovės: Assos naudoja progresyvias technologijas drabužių kūrime. Tai apima inovacijas, kurios saugo nuo lietaus, leidžia odai kvėpuoti ir išlaiko šiltumą.

 • Detalės: Smulkmenos, tokios kaip patogios kišenės, atšvaitai ir inovacinė konstrukcija, praturtina drabužio funkcionalumą.

 • Išskirtinės kolekcijos: Su Assos, jūs rasite rūbų liniją bet kokiam orui, važiavimo stiliui ir poreikiui.

 • Griežta kokybės kontrolė: Nuo pradinio medžiagų pasirinkimo iki baigto produkto, Assos užtikrina, kad jų rūbai atitinka aukščiausius standartus.

 • Stilingas minimalizmas: Elegantiškas ir subtilus dizainas, kuris džiugins tiek dviračio trasoje, tiek už jos ribų.

 • Garantija ir aptarnavimas: Per pirmuosius dvejus metus nuo įsigijimo, jei pastebėsite gamybos trūkumus Assos gaminiose, jie bus nemokamai pataisomi arba pakeisti naujais.

 • Apgadinimo apsauga: Per pirmąsias 30 dienų po įsigijimo, jei Assos gaminys bus sugadintas, pvz., dėl avarijos ar griūvimo, jis bus sutaisytas ar pakeistas visiškai nemokamai.

 • Nuolatinis remontas už patrauklią kainą: Jei po pradinio 30 dienų laikotarpio jūsų Assos gaminys bus pažeistas, Assos siūlo kokybišką remonto paslaugą už draugišką kainą. Dėl aukštos kokybės medžiagų ir gamybos, daugelį gaminio pažeidimų galima efektyviai ir patvariai suremontuoti.

Vien šie argumentai jau pakankami, kad suprastume, kodėl Assos yra mėgstamiausias pasirinkimas tarp profesionalių dviratininkų ir entuziastų.

 


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės