Meniu
0
Norai

Assos Mille GT Ultraz Winter Evo vyriška striukė | Fluo Yellow

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Assos of Switzerland
Likutis: Turime
Assos of Switzerland
Kaina:
241,50€ 345,00€ -30%
Assos Mille GT Ultraz Winter Evo vyriška striukė | blackSeries Assos Mille GT Ultraz Winter Evo vyriška striukė | Fluo Yellow Assos Mille GT Ultraz Winter Evo vyriška striukė | Bolgheri Red
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Assos Mille GT Ultraz Winter Evo vyriška striukė | Fluo Yellow


Geriausias sprendimas atšiauriausiomis žiemos sąlygomis. Visiškai nauja "Ultraz EVO" yra apginkluota labiausiai apsaugančių NEOS tekstilės medžiagų arsenalu, kad jūsų kūnas būtų kuo šiltesnis, sausesnis ir apsaugotas sudėtingiausiomis oro sąlygomis.

Strategiškai pritaikydami tris NEOS softshell tekstilės "svorius", užtikrinome, kad gausite reikiamą apsaugos kiekį ten, kur jos reikia, kartu išlaikydami pralaidumą orui ir sumažindami svorį. Medžiagos parinktos atsižvelgiant į mūsų kūno padėtį ant dviračio ir numatomas važiavimo sąlygas, žinant, kad važiuojant gilią žiemą reikia skirti ypatingą dėmesį detalėms, susijusioms su aprangos pritaikymu ir veikimu.

Technologijos

 • "NEOS Light" + "RX Heavy": Dviejų sluoksnių konstrukcijos priekyje ir gale. Pagaminta iš ASSOS trisluoksnės vėjo nepraleidžiančios ir kvėpuojančios softshell medžiagos su sandaria PU membrana, kad dar geriau atstumtų vandenį.

 • NEOS Ultra + 652.RX: Dviejų sluoksnių "twinDeck" konstrukcijos rankovės. Pagaminta iš ASSOS patentuotos dviejų sluoksnių, vėjo nepraleidžiančios ir labai pralaidžios orui softshell medžiagos su užsandarinta PU membrana, kuri dar labiau nepraleidžia vandens.

 • NEOS Medium: Trisluoksnė, vėjo nepraleidžianti ir kvėpuojanti softshell medžiaga su sandaria PU membrana. Svoris: 340 g/m2; pralaidumas orui: MVTR 14,600 g/m2/24 h; Vandens stulpelis: > 10 000 mm; elastingumas: iš 4 pusių tempiamas

 • TwinDeck: Dviejų sluoksnių audinio konstrukcija optimizuoja visos striukės izoliaciją, naudojant NEOS ir RX tekstilės derinį.

 • RX: šis šukuoto trikotažo pynimas sukurtas taip, kad užtikrintų puikų komfortą, nes puikiai praleidžia drėgmę, puikiai izoliuoja ir yra itin elastingas. RX apdorojamas skirtingomis svorio klasėmis

 • Stabilizatorius S7: centrinė audinio dalis nugaroje, pagaminta iš vientiso tinklelio su trumpu vertikaliu ruožu, stabilizuojančiu nugaros kišenes

 • Trijų rampų kišenės: Kiekvienoje iš trijų kišenių įsiūtos elastingos audinio dalys uždengia jų turinį ir užtikrina papildomą saugumą bei stabilumą

 • Viso ilgio užtrauktukas: Lengvas viso ilgio užtrauktukas su atidarymo ir uždarymo užraktu, kuriuo lengva reguliuoti temperatūrą.

 • Raglaninis kirpimas: Rankovės be tradicinių pečių siūlių, rankovės siekia kaklą, kad būtų galima laisviau judėti.

 • 2W liemens pynimas: trikotažinis liemens pynimas išsaugo natūralų audinio tempimą priekyje nenaudojant elastinės medžiagos

 • Atspindinčios detalės: Atspindinčios juostelės kairėje ir dešinėje vidurinės kišenės pusėje užtikrina, kad būsite geriau matomi prasto apšvietimo sąlygomis

 • RegularFit
  Kūno formą atitinkanti sportinė striukė, kuri yra šiek tiek mažiau agresyvi nei ASSOS lenktyninė striukė "RacingFit". Geriausia iš abiejų pasaulių - dėvėjimo patogumas ir greitis susilieja. Pusiausvyra tarp labiau suspaudžiančio "RacingFit" ir laisvesnio "ComfortFit".

 • AEPD (išplėstinis ergonominių modelių projektavimas)
  Ženklas, reiškiantis įmonės žinias, patirtį ir filosofiją, kaip drabužis turi būti pritaikytas, kad veiktų dviratininko padėtyje. ASSOS drabužiai sukurti taip, kad puikiai priglustų prie kūno, kitaip tariant, atitiktų dviratininko kūno anatomiją. Aukštųjų technologijų audiniai yra beprasmiai, jei sukirpti "neteisingai"!

 • ALS (ASSOS sluoksniavimo sistema)
  Mažiau yra daugiau. Visa ASSOS kolekcija sukurta pagal šią technologiją. ASSOS apranga sukurta mažiausios apimties, išnaudojant natūralias kūno šildymo ir vėsinimo galimybes ir protingai izoliuojant per aktyvų sluoksniavimą. Tiek audiniai, tiek drabužiai atlieka grandinines funkcijas ir yra sukirpti taip, kad papildytų vienas kitą. Viskas dera kaip dėlionė - tiek techniškai, tiek estetiškai. Kiekvienas dviratininkas pats turi laikytis klimato asortimento gairių ir eksperimentuoti su skirtingais ASSOS drabužiais, kad rastų tobulą asmeninę aprangą kiekvienam konkrečiam važiavimo sezonui.


Techninės savybės
Medžiagos sudėtis išorinis sluoksnis: 61% poliesteris, 24% poliamidas, 15% elastanas. vidinis sluoksnis: 85 % poliamidas, 15 % elastanas

Kai kalbama apie Assos, šveicariška precizija ir kokybė yra dvi pagrindinės vertybės. Kiekvienas gaminys atspindi Šveicarijos aistrą už kokybę, ilgaamžiškumą ir stilių.

Kodėl Assos rūbai yra nepralenkiami?

 • Aukščiausia medžiagų kokybė: Assos renkasi tik geriausias medžiagas, garantuojančias šiltumą, komfortą ir ištvermę. Jūsų drabužis išlaikys savo formą ir kokybę metų metais.

 • Ergonomika ir dizainas: Kiekvienas rūbas yra projektuotas pagal dviratininko poziciją ant dviračio, siekiant užtikrinti didžiausią patogumą ir našumą kiekviename pasivažinėjime.

 • Technologinės naujovės: Assos naudoja progresyvias technologijas drabužių kūrime. Tai apima inovacijas, kurios saugo nuo lietaus, leidžia odai kvėpuoti ir išlaiko šiltumą.

 • Detalės: Smulkmenos, tokios kaip patogios kišenės, atšvaitai ir inovacinė konstrukcija, praturtina drabužio funkcionalumą.

 • Išskirtinės kolekcijos: Su Assos, jūs rasite rūbų liniją bet kokiam orui, važiavimo stiliui ir poreikiui.

 • Griežta kokybės kontrolė: Nuo pradinio medžiagų pasirinkimo iki baigto produkto, Assos užtikrina, kad jų rūbai atitinka aukščiausius standartus.

 • Stilingas minimalizmas: Elegantiškas ir subtilus dizainas, kuris džiugins tiek dviračio trasoje, tiek už jos ribų.

 • Garantija ir aptarnavimas: Per pirmuosius dvejus metus nuo įsigijimo, jei pastebėsite gamybos trūkumus Assos gaminiose, jie bus nemokamai pataisomi arba pakeisti naujais.

 • Apgadinimo apsauga: Per pirmąsias 30 dienų po įsigijimo, jei Assos gaminys bus sugadintas, pvz., dėl avarijos ar griūvimo, jis bus sutaisytas ar pakeistas visiškai nemokamai.

 • Nuolatinis remontas už patrauklią kainą: Jei po pradinio 30 dienų laikotarpio jūsų Assos gaminys bus pažeistas, Assos siūlo kokybišką remonto paslaugą už draugišką kainą. Dėl aukštos kokybės medžiagų ir gamybos, daugelį gaminio pažeidimų galima efektyviai ir patvariai suremontuoti.

Vien šie argumentai jau pakankami, kad suprastume, kodėl Assos yra mėgstamiausias pasirinkimas tarp profesionalių dviratininkų ir entuziastų.

 


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės