Meniu
0
Norai

Specialized Romin Evo Expert with Mimic balnelis

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
159,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Romin Evo Expert with Mimic balnelis

Patentuota MIMIC technologija padeda sukurti balnelį, kuris tobulai prisitaiko prie jūsų kūno ir suteikia reikiamą atramą.

Šią technologiją suderinus su Romin Evo Expert balnelio ilgomis nosimis, išlenktu profiliu, tuščiaviduriais titano bėgeliais ir 2 lygio paminkštinimu, užtikrinančiu didesnį komfortą, gaunamas aukštos kokybės balnelis, sukurtas taip, kad padėtų jums pasiekti geriausių rezultatų. Jis vis dar pasižymi visomis Body Geometry konstrukcijos savybėmis, kurias žinote ir mėgstate, todėl galite būti tikri, kad važiuodami bet kuria važiavimo padėtimi jausitės itin patogiai visą dieną.

  • Patentuota kūno geometrijos konstrukcija patikrinta laboratorijoje, kad užtikrintų kraujo tekėjimą į jautrias arterijas.
  • Naujoviška MIMIC technologija naudoja daugiasluoksnes medžiagas, kad išlaikytų pusiausvyrą ir sumažintų minkštųjų audinių patinimą.
  • Lengvi ir patvarūs tuščiaviduriai titano bėgeliai.
  • 2 lygio paminkštinimas: Vidutinio tankio porolonas, užtikrinantis dviračio pojūtį ir papildomą amortizaciją.
  • Dydis 143 mm / svoris 237 g
  • Dydis 155 mm / svoris 241 g
  • Dydis 168 mm / svoris 254 g


Spaudimo atvaizdavimo našumas

Naudojame slėgio žemėlapį, kad patvirtintume, jog mūsų sprendimai teikia realią naudą dviratininkui ir yra paremti tikrais moksliniais duomenimis. Šie slėgio žemėlapiai rodo, kaip skirtingi "Body Geometry" balneliai išsprendžia dviratininko problemas - nuo minkštųjų audinių spaudimo iki sėdimojo kaulo skausmo - bet kurioje važiavimo padėtyje.

Kūno geometrijos balneliai

Mūsų balneliai būna įvairaus pločio, ergonomiškų formų ir su išpjovomis, kad jūsų svoris būtų paremtas sėdėjimo kaulais, o ne minkštaisiais audiniais. Naujoviškos medžiagos valdo minkštųjų audinių spaudimą, apsaugo kraujotaką ir nervus, kad važiuojantys vyrai išvengtų erekcijos sutrikimų, o moterys - lytinių lūpų skausmo ir tirpimo.

Atsisveikinkite su užpakalio skausmu

Kodėl kiekvieną balnelį siūlome kelių dydžių, formų ir medžiagų? Kodėl formuojame zomšą pagal jūsų kūną ir naudojame trigubo tankio putplastį? Nes kiekvienas kūnas yra skirtingas, tačiau problemos, su kuriomis jie susiduria balne, yra tos pačios - sėdmenų skausmas, randinio audinio kaupimasis ir kraujotakos praradimas. Naudodami slėgio žemėlapius, aklus komforto tyrimus ir net varpos kraujotakos tyrimus (taip, mes tai padarėme), mes ne tik pažadame išspręsti šias vyrų ir moterų problemas, bet ir tai įrodome.


Dydžio vadovas:

https://www.specialized.com/us/en/saddle-sizing/app#/step1?mpl=187355

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės