Meniu
0
Norai

Specialized Power Arc Pro Elaston balnelis

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
269,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Power Arc Pro Elaston balnelis

Naujasis Power Arc Pro Elaston yra sėkmingas originaliojo Power balnelio pavyzdys. Jo ilgis toks pat, kaip ir originalo, tačiau skiriasi titano bėgeliai, o ne anglies pluošto, kuris naudojamas S-Works balneliuose. Tai reiškia, kad jis vis dar turi standų, FACT anglies pluošto apvalkalą ir lengvą EVA paminkštinimą. Jei jau esate ištikimi Power, ši iteracija turi išlenktą Body Geometry formą, kuri geriau prisitaiko prie jūsų kūno. Ką tai reiškia jūsų važiavimui? Tai reiškia, kad jausitės taip, tarsi būtumėte balne, o ne ant jo. Galiausiai tai reiškia didesnį komfortą ir geresnes eksploatacines savybes visose sėdėjimo padėtyse.

Tradicinį PU paminkštinimą taip pat pakeitėme Elaston putų konstrukcija, kurią sudaro maži rutuliukai, išsiplėtę į putas. O dabar - su visiškai nauja užvalkalo medžiaga, kuri dar labiau pagerina "Elaston" savybes dėl savo daugiakrypčio tempimo savybių. Rezultatas? Jausmas, tarsi sėdėtumėte ant 1000 miniatiūrinių pagalvėlių, o ne ant vieno putplasčio gabalo.

  • Patentuota kūno geometrijos konstrukcija laboratoriškai patikrinta tiek vyrams, tiek moterims, kad užtikrintų kraujo tekėjimą į jautrias arterijas.
  • 2 lygio "Elaston" porolonas užtikrina neprilygstamą komfortą ir atramą ilgesnėse kelionėse.
  • Standus FACT anglies pluošto karkasas pritaikytas atramai ir prisitaikymui prie važiavimo.
  • Lengvi ir patvarūs tuščiaviduriai titano bėgeliai.
  • Su SWAT™ suderinami laikikliai, įlieti į balnelio pagrindą, leidžia rasti elegantiškus ir integruotus laikymo sprendimus.
  • Dydis 143 mm / svoris 225 g
  • Dydis 155 mm / svoris 228 g


Spaudimo atvaizdavimo našumas

Naudojame slėgio žemėlapį, kad patvirtintume, jog mūsų sprendimai teikia realią naudą dviratininkui ir yra paremti tikrais moksliniais duomenimis. Šie slėgio žemėlapiai rodo, kaip skirtingi "Body Geometry" balneliai išsprendžia dviratininko problemas - nuo minkštųjų audinių spaudimo iki sėdimojo kaulo skausmo - bet kurioje važiavimo padėtyje.

Kūno geometrijos balneliai

Mūsų balneliai būna įvairaus pločio, ergonomiškų formų ir su išpjovomis, kad jūsų svoris būtų paremtas sėdėjimo kaulais, o ne minkštaisiais audiniais. Naujoviškos medžiagos valdo minkštųjų audinių spaudimą, apsaugo kraujotaką ir nervus, kad važiuojantys vyrai išvengtų erekcijos sutrikimų, o moterys - lytinių lūpų skausmo ir tirpimo.

Atsisveikinkite su užpakalio skausmu

Kodėl kiekvieną balnelį siūlome kelių dydžių, formų ir medžiagų? Kodėl formuojame zomšą pagal jūsų kūną ir naudojame trigubo tankio putplastį? Nes kiekvienas kūnas yra skirtingas, tačiau problemos, su kuriomis jie susiduria balne, yra tos pačios - sėdmenų skausmas, randinio audinio kaupimasis ir kraujotakos praradimas. Naudodami slėgio žemėlapius, aklus komforto tyrimus ir net varpos kraujotakos tyrimus (taip, mes tai padarėme), mes ne tik pažadame išspręsti šias vyrų ir moterų problemas, bet ir tai įrodome.


Dydžio vadovas:

https://www.specialized.com/us/en/saddle-sizing/app#/step1?mpl=187355

TOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės