Meniu
0
Norai

S-Works Terra 2Bliss Ready 28" klijuojama padanga | Black - Transparent Sidewall

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
69,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-20 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

S-Works Terra 2Bliss Ready 28" klijuojama padanga | Black - Transparent Sidewall

Naujoji Tubeless važiuojanti "S-Works Terra" sukurta CX lenktynėms purvinomis sąlygomis, o jos specializacija - lengvas ir elastingas 120 TPI korpusas su sukibimą užtikrinančiu T7 GRIPTON® mišiniu. Ši guma sukimba bet kokiomis trasos sąlygomis ir suteiks jums pasitikėjimo kiekviename lenktynių rate.

Naujoji GRID RACE šoninių sienelių apsauga - tai lengvas kryžminio audimo poliamido tinklelis, kuris yra atsparus plyšimams ir pradūrimams, bet vis dar labai elastingas, kad važiuojant būtų jaučiamas elastingumas.

GRID RACE užtikrina geriausią apsaugos, mažo svorio ir greičio derinį, išlaikant jautrumą. Tvirtas karkasas laikosi ant ratlankio esant mažam padangos slėgiui, o padangos skerspjūvis suprojektuotas taip, kad atitiktų UCI 33 mm taisyklę, taikomą plačiam šiuolaikinės formos ratlankiui.

Techninės savybės
Junginys GRIPTON® T7
TPI 120
Tipas Sulankstoma
Svoris (g) 360g
Max PSI 25~50
Technologijos 2Bliss Ready, GRID RACE

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės