Meniu
0
Norai

Specialized Tracer Pro 2Bliss Ready 28" sulankstoma padanga | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
49,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Tracer Pro 2Bliss Ready 28" sulankstoma padanga | Black

Tracer Pro 2Bliss Ready sujungia tai, kas geriausia iš dviejų pasaulių, ir iš naujo apibrėžia jūsų asmeninę dviračių kroso patirtį sausomis ir vidutinio sunkumo sąlygomis.

Ištempta, tinkamai pakelta protektoriaus konfigūracija per visą centrą ir pereinamąją zoną suteikia daugybę briaunų, kad galėtumėte visiškai kontroliuoti posūkius, stabdymą ir nusileidimus/išvažiavimus. Šiek tiek aukštesnis protektorius šonuose taip pat leidžia užtikrintai įveikti posūkius dideliu greičiu.

Tuo tarpu GRIPTON® mišinys išlieka elastingas esant žemai temperatūrai ir net užtikrina stebėtiną sukibimą su drėgnomis šaknimis. Dėl viso to "Tracer Pro" yra puiki žvyro ir nuotykių padanga, nes ji gerai rieda asfaltu ir užkabina ant žemės bei žvyro. O su šia "2Bliss Ready" versija taip pat galėsite pasinaudoti jos universalumu, galimybe naudoti mažesnį padangos slėgį ir papildoma apsauga nuo pradūrimų.

Techninės savybės
Medžiaga GRIPTON®
TPI 60
Tipas Sulankstoma
Svoris (g) 700 x 33mm, apie 365g, 700 x 38mm, apie 455g, 700 x 42mm, apie 525g, 700 x 47mm, apie 595g
Max PSI 700 x 33mm, psi 35~65, 700 x 38mm, psi 50-80, 700 x 42mm, psi 50-80, 700 x 47mm, psi 35-65
Technologijos Endurant Casing, BlackBelt, 2Bliss Ready

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės