Meniu
0
Norai

S-Works Romin Evo with Mirror balnelis

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
469,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

S-Works Romin Evo with Mirror balnelis

Mūsų profesionalų pamėgtas S-Works Romin EVO with Mirror balneliu sukurtas taip, kad būtų itin patogus ir užtikrintų minkštųjų audinių kraujotaką važiuojant žemoje aerodinaminėje padėtyje. Pakeitę putplastį Mirror technologija, iki 26 % sumažinome sėdimojo kaulo spaudimą. Technologiją Mirror sukūrėme 3D spausdinimu iš skysto polimero, kad ji tobulai atspindėtų jūsų anatomiją. Šis revoliucinis procesas sukuria sudėtingą korio struktūrą, kuri leidžia eguliuoti medžiagos tankį taip, kaip tai neįmanoma naudojant putplastį.

Kūno geometrijos ergonominė pagalbinė išpjova sukurta taip, kad maksimaliai padidintų kraujo tekėjimą, o unikali balnelio forma leidžia išlaikyti komfortą net ir varžybinėje, aerodinaminėje padėtyje. Mūsų pirmasis įgaubtas FACT anglies pluošto karkasas leido sukurti storiausią visų laikų "Mirror" pagalvėlę su 22 200 spyruoklių ir 10 700 mazgų, o padidinti anglies bėgeliai sukuria balną, kuris pasiruošęs viskam.

Lengvas S-Works Romin EVO with Mirror balnelis su anglies pluošto bėgeliais yra aukštos kokybės balnelis, sukurtas taip, kad galėtumėte optimaliai perduoti jėgą ir jaustis patogiai, kai darote spaudimą varžovams.

  • Patentuota kūno geometrijos konstrukcija išbandyta laboratorijoje, kad būtų užtikrintas didesnis komfortas ir geresnė kraujo tėkmė jautriose arterijose.
  • Mirror technologijos pagalvėlę sudaro 22 200 strypų ir 10 700 mazgų, visi jie sureguliuoti individualiai.
  • Įgaubtas FACT anglies pluošto karkasas sureguliuotas taip, kad būtų užtikrinta atrama ir atitiktis važiavimo sąlygoms.
  • Itin lengvi padidinto dydžio FACT anglies bėgeliai.
  • Su SWAT™ suderinami laikikliai, įlieti į balnelio pagrindą, leidžia rasti elegantiškus ir integruotus laikymo sprendimus.
  • DĖMESIO: negabaritiniai 7x9 mm anglies pluošto bėgeliai nesuderinami su sėdynės iškyšomos, kuriose įrengti šoninio užspaudimo mechanizmai, skirti 7 mm apvaliems bėgeliams.
  • Dydis 143 mm / svoris 190 g
  • Dydis 155 mm / svoris 198 g


Spaudimo atvaizdavimo našumas

Naudojame slėgio žemėlapį, kad patvirtintume, jog mūsų sprendimai teikia realią naudą dviratininkui ir yra paremti tikrais moksliniais duomenimis. Šie slėgio žemėlapiai rodo, kaip skirtingi "Body Geometry" balneliai išsprendžia dviratininko problemas - nuo minkštųjų audinių spaudimo iki sėdimojo kaulo skausmo - bet kurioje važiavimo padėtyje.

Kūno geometrijos balneliai

Mūsų balneliai būna įvairaus pločio, ergonomiškų formų ir su išpjovomis, kad jūsų svoris būtų paremtas sėdėjimo kaulais, o ne minkštaisiais audiniais. Naujoviškos medžiagos valdo minkštųjų audinių spaudimą, apsaugo kraujotaką ir nervus, kad važiuojantys vyrai išvengtų erekcijos sutrikimų, o moterys - lytinių lūpų skausmo ir tirpimo.

Atsisveikinkite su užpakalio skausmu

Kodėl kiekvieną balnelį siūlome kelių dydžių, formų ir medžiagų? Kodėl formuojame zomšą pagal jūsų kūną ir naudojame trigubo tankio putplastį? Nes kiekvienas kūnas yra skirtingas, tačiau problemos, su kuriomis jie susiduria balne, yra tos pačios - sėdmenų skausmas, randinio audinio kaupimasis ir kraujotakos praradimas. Naudodami slėgio žemėlapius, aklus komforto tyrimus ir net varpos kraujotakos tyrimus (taip, mes tai padarėme), mes ne tik pažadame išspręsti šias vyrų ir moterų problemas, bet ir tai įrodome.


Dydžio vadovas:

https://www.specialized.com/us/en/saddle-sizing/app#/step1?mpl=187355

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės