Meniu
0
Norai

S-Works Recon batai | White

0/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
389,00€ Paskutinė prekė!
S-Works Recon batai | Black S-Works Recon batai | Cactus Bloom S-Works Recon batai | White
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

S-Works Recon batai | White

Naujoji S-Works Recon užtikrina kelio dangą atitinkantį našumą žvyrkeliuose ir XC lenktynėse - nuo neseniai pradėjusiųjų važiuoti keliais iki grunto greičio sultonų. Remdamiesi daugiau nei 100 000 pėdų skenavimų, gautų iš RETÜL pritaikymo duomenų, Specialized nustatė, kad standartinė ir plati anglies pluošto pagrindo plokštė geriausiai atitiktų žmogaus pėdos formų spektrą. Vidinė I formos sija padidina standumą ir tvirtumą, todėl nebereikia papildomų sutvirtinimų. Rezultatas - tikslingai prigludusi, standi, patogi ir reguliuojama pėda, kad būtų galima pasiekti didžiausią galingumą.

S-Works Recon viduje ir išorėje įdiegta kūno geometrijos technologija. Beveik du dešimtmečius tobulinta ir duomenimis patvirtinta sistema užtikrina, kad ten, kur jūsų kūnas susilieja su dviračiu, nėra jokių skausmingų vietų, o tik našumas. Sukūrę "Varus Wedge", išilginį skliautą ir "Metatarsal Button", jūsų pėdos, minant pedalus, išlieka optimaliausioje padėtyje - taip pat vienoje linijoje su keliais ir klubais.

  • Didelio tankio pontonai ir naujos tarpinės leidžia dviratininkams sureguliuoti savo pedalų sąsają, kad pedalų pedalų platforma būtų maksimaliai efektyvi ir prilygtų kelio dangai.
  • Kūno geometrijos technologija, kurią sudaro Varus Wedge, išilginis skliautas ir Metatarsal Button
  • Asimetriškas kulno kontras palaiko medialinę pusę, o nuo lateralinės pusės pašalina medžiagą, todėl apykaklė yra žemesnė.
  • Naudojant vidinę I-Beam siją padidinamas standumas ir tvirtumas - nebereikia papildomų sutvirtinimų ir batas išlieka itin lengvas
  • Zoninis sutvirtinimas per ketvirtį ir priekinę pėdos dalį padidina atramą, o atnaujinta BOA® trasa pagerina fiksaciją - nebereikia pirštų juostelės.
  • Papildomos 3 mm, 6 mm ir 9 mm pontoninės kaladėlės kojos ilgio neatitikimui ir kniedžių pakėlimui, kurias galima įsigyti "Specialized Rider Care".
  • Kad plačiau priglustų - naujoji bazinė plokštelė yra 4 mm platesnė nei standartinio pločio (8 mm platesnė nei "S-Works Recon" kalnų dviračių batų).
  • Apytikslis svoris: 280 g 1/2 poros dydžio, 44

Papildoma galia, sulaikykite skausmą

Žmogaus kūnas evoliucionavo vaikščioti, o ne minti pedalus, todėl tradiciniuose dviratininkų bateliuose pėdos "griūva", dėl to prarandama galia, pėda, keliai ir klubas išsikreipia, taip pat atsiranda "karšta pėda". Kiekviename "Body Geometry" bate šios problemos sprendžiamos trimis patentuotomis technologijomis, kad be skausmo padidėtų galia, patvirtinta moksliniais bandymais ir du dešimtmečius trukusiu dokumentuotu dviratininko tyrinėjimu.

Varus pleištasDėl 1,5 mm integruoto "Varus" pleišto "Body Geometry" batai stabilizuoja natūralų priekinės pėdos dalies judesį ir pagerina pėdos, kelio ir klubo sąnario padėtį, todėl padidėja galingumas, o maksimalių pastangų laikas iki išsekimo vidutiniškai pailgėja 10 sekundžių.

Išilginis skliautasBody Geometry batai sukurti su patentuota, paduose suformuota skliauto atrama, kuri sukuria standžią struktūrą, kuri derinama su pritaikomais pėdos vidpadžiais, kad pėda nenukyptu ir padidėtų galia.

Metatarsalinis mygtukasAr esate pasirengę iš važiavimo išguiti karštus taškus ir tirpimą? Pakeldamas ir atskirdamas priekinės pėdos dalies kaulus, Metatarsalinis mygtukas apsaugo nuo netoliese esančių nervų ir arterijų užspaudimo ir suspaudimo, todėl galite atsisveikinti su pėdų problemomis, kurios anksčiau kankindavo dviratininkus.

Šiame video galite pažiūrėti, kaip teisingai išsimatuoti pėdą:
 

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

1 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Džeraldas A.

2023/05/19
Džeraldas A. Patvirtintas pirkėjas
Laba, labai patogus ,gerai ventilioja batai.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės