Meniu
0
Norai

Specialized Recon 1.0 MTB batai | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
129,00€
Specialized Recon 1.0 MTB batai | Spruce Specialized Recon 1.0 MTB batai | Black
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Recon 1.0 MTB batai | Black


"Recon" 1.0: Nuotykių ir technologijų sintezė

"Recon 1.0" tampa būtinu dviratininkų, kurie mėgsta keliones gamtoje ir su jomis susijusius nuotykius, palydovu. "Recon 1.0" pagrindas - "Body Geometry" technologija, kuri yra kertinis jų konstrukcijos akmuo. Šis moksliškai įrodytas metodas ne tik pagerina komfortą ir padidina našumą, bet ir gerokai sumažina traumų riziką. Patentuota technologija padeda net iki 7 vatų padidinti galią. Recon 1.0 - tai daugiau nei batai; tai įsipareigojimas pagerinti kiekvieną važiavimą, nesvarbu, kokia vietovė ar iššūkis laukia.

Optimizuotas našumas atitinka dviratininko komfortą

"Recon 1.0" funkcionalumą dar labiau padidina naujoviška "Stride" technologija. Ši funkcija leidžia batui lanksčiai prisitaikyti prie vaikščiojimo judesių, kartu užtikrinant standumą ir efektyvumą minant pedalus. Ji puikiai subalansuoja lankstumą ne dviračio veiklai ir standumą, užtikrinantį važiavimo dviračiu efektyvumą. Įtrauktas "L6 Boa Dial", pagamintas iš minkštų "Dyneema" siūlų, pašalina nepageidaujamą tempimą ir užtikrina prigludimą, kuris patogiai prisitaiko prie pėdos. Be to, bato padas kruopščiai optimizuotas energijos perdavimui, užtikrinant, kad kiekvienas pedalų spustelėjimas būtų kuo efektyvesnis. Su papildomomis funkcijomis, tokiomis kaip "SlipNot™" gumos protektorius, užtikrinantis patikimą sukibimą, ir suderinamumas su pagrindiniais MTB pedalais, "Recon 1.0" yra našumo ir komforto derinys, pritaikytas dinamiškam dviratininkui.


  • Kūno geometrijos dizainas: Ergonomiškai suprojektuota taip, kad būtų patogiau, našiau ir mažesnė traumų rizika.
  • Žingsnio technologija: Lankstus padas ir viršutinė dalis užtikrina patogų vaikščiojimą, kartu su standžia kniedės kišene, kad būtų galima efektyviai minti pedalus.
  • Optimizuotas efektyvumas: L6 Boa ratukas su "Dyneema" verpalų minkštais raištelių laidais, kad gerai priglustų, ir padu, skirtu energijos perdavimui.
  • Subalansuotas standumas: STRIDE pirštų lankstumo technologija leidžia natūraliai judinti pirštus, o pedalus minant išlieka standūs.
  • Sukibimas ir suderinamumas: SlipNot™ gumos protektorius, užtikrinantis sukibimą su bet kokiu paviršiumi, ir dviejų varžtų kniedžių raštas, suderinamas su pagrindiniais MTB pedalais.
  • Lengva konstrukcija: 42 dydžio pusės poros svoris - maždaug 291 g.

Image1
Image2
Image3

Šiame video galite pažiūrėti, kaip teisingai išsimatuoti pėdą:
 

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės