Meniu
0
Norai

S-Works Recon MTB batai | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
329,00€ 439,00€ -25%
S-Works Recon MTB batai | Black S-Works Recon MTB batai | Taupe - Doppio - Bronze
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

S-Works Recon MTB batai | Black

Rasti tobulą aukštos kokybės MTB batų porą gali būti nelengva, tačiau su "S-Works Recon" batais pasirinkimą padarėme paprastą. Su "S-Works Recon" bateliais gausite bekelės batelius, pasiruošusius bet kokiems nuotykiams, nesvarbu, ar tai būtų žvyrkelis, CX ar XC lenktynės.

Kalbant apie patogumą, išsaugojome visas jums pažįstamas ir mėgstamas "Body Geometry" funkcijas. Kiekviena iš šių funkcijų buvo ergonomiškai suprojektuota ir moksliškai išbandyta, kad ne tik padidintų galią, bet ir efektyvumą bei sumažintų traumų riziką. Pagal užsakymą pagaminti CNC lydinio "Boa®" ratukai suteikia šiek tiek puošnumo, tačiau jie taip pat turi patvarią ir tikslią užsegimo sistemą, vieno milimetro mikroreguliatorius, kurie leidžia puikiai prisitaikyti.

  • S-Works Recon įkūnija viską, ką žinome apie avalynę, sutalpinta į vieną batą, kuriame nėra jokių kompromisų - tik sprogstamasis greitis ir puikus komfortas.
  • Padas yra ergonomiškai suprojektuotas ir moksliškai išbandytas, kad padidintų galią, efektyvumą ir sumažintų traumų tikimybę, nes optimizuoja klubo, kelio ir pėdos išsidėstymą.
  • Mūsų standžiausia ir lengviausia mišraus reljefo FACT anglies plokštelė maksimaliai padidina galios perdavimą: standumo indeksas 13,0.
  • Dyneema® tinklelis yra tarp keturpusio elastingumo tinklelio ir TPU sluoksnių, kad būtų sukurtos netamprios zonos, užtikrinančios maksimalų ryšį ir komfortą.
  • BOA® S3-Snap ratukams suteikiama viso gyvenimo garantija.
  • Apytikslis svoris: 301 g (½ poros, 42 dydis)

Papildoma galia, sulaikykite skausmą

Žmogaus kūnas evoliucionavo vaikščioti, o ne minti pedalus, todėl tradiciniuose dviratininkų bateliuose pėdos "griūva", dėl to prarandama galia, pėda, keliai ir klubas išsikreipia, taip pat atsiranda "karšta pėda". Kiekviename "Body Geometry" bate šios problemos sprendžiamos trimis patentuotomis technologijomis, kad be skausmo padidėtų galia, patvirtinta moksliniais bandymais ir du dešimtmečius trukusiu dokumentuotu dviratininko tyrinėjimu.

Varus pleištasDėl 1,5 mm integruoto "Varus" pleišto "Body Geometry" batai stabilizuoja natūralų priekinės pėdos dalies judesį ir pagerina pėdos, kelio ir klubo sąnario padėtį, todėl padidėja galingumas, o maksimalių pastangų laikas iki išsekimo vidutiniškai pailgėja 10 sekundžių.

Išilginis skliautasBody Geometry batai sukurti su patentuota, paduose suformuota skliauto atrama, kuri sukuria standžią struktūrą, kuri derinama su pritaikomais pėdos vidpadžiais, kad pėda nenukyptu ir padidėtų galia.

Metatarsalinis mygtukasAr esate pasirengę iš važiavimo išguiti karštus taškus ir tirpimą? Pakeldamas ir atskirdamas priekinės pėdos dalies kaulus, Metatarsalinis mygtukas apsaugo nuo netoliese esančių nervų ir arterijų užspaudimo ir suspaudimo, todėl galite atsisveikinti su pėdų problemomis, kurios anksčiau kankindavo dviratininkus.

Šiame video galite pažiūrėti, kaip teisingai išsimatuoti pėdą:
 

TOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės