Meniu
0
Norai

Specialized Recon 1.0 MTB batai | White Mountains - Taupe

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
80,50€ 115,00€ -30%
Specialized Recon 1.0 MTB batai | Black Specialized Recon 1.0 MTB batai | Maroon Specialized Recon 1.0 MTB batai | Sand - Doppio Specialized Recon 1.0 MTB batai | Cactus Bloom - Purple Orchid Specialized Recon 1.0 MTB batai | Oak Green - White Specialized Recon 1.0 MTB batai | White Mountains - Taupe
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Recon 1.0 MTB batai | White Mountains - Taupe

Su "Recon 1.0" mūsų tikslas buvo paprastas - suteikti "S-Works Recon" įkvėptą našumą labai prieinamoje pakuotėje. Pasakyti lengviau nei padaryti, tačiau sukūrėme batus, pasižyminčius "Body Geometry" patogumu ir efektyvumu, kuris yra patvarus, skirtas važiuoti purvu. Taigi taip, misija įvykdyta.

Naudojant mūsų išskirtinę STRIDE pirštų lankstumo technologiją, užtikrinamas natūralus judėjimas ne ant dviračio, bet kartu užtikrinamas 6,0 standumo indekso našumas važiuojant dviračiu. Recon 1.0 yra dviguba grėsmė - efektyvumas minant pedalus ir patogumas bei pasitikėjimas vaikštant.

Kad būtų užtikrintas sukibimas esant šlapiai ar sausai dangai, žvyrui ar purvui, nailoninį padą padengėme "SlipNot" mišiniu. Taip pat pakėlėme kulną, kad vaikštant būtų dar natūralesnis pojūtis.

Trys "Velcro" juostelės leidžia lengvai įsispirti į Recon 1.0 ir užtikrina patogumą visą dieną, nesvarbu, ar važiuojate atviru žvyrkeliu, ar vingiuotu kelius.

  • "Body Geometry" padas ir vidpadis yra tikslingai sukurti ir moksliškai pagrįsti, kad padidintų galią, efektyvumą ir sumažintų traumų tikimybę, nes optimizuoja klubo, kelio ir pėdos išsidėstymą.
  • STRIDE pirštų lankstumo technologija leidžia natūraliai judinti pirštus vaikštant, bet išlieka standi minant pedalus (standumo indeksas 6,0).
  • SlipNot™ gumos protektorius, užtikrinantis patikimą sukibimą bet kokioje vietovėje.
  • Dviejų varžtų kniedžių modelis tinka visiems pagrindiniams MTB pedalams.
  • Apytikslis vieno bato svoris: 331 g (42 dydis)

Papildoma galia, sulaikykite skausmą

Žmogaus kūnas evoliucionavo vaikščioti, o ne minti pedalus, todėl tradiciniuose dviratininkų bateliuose pėdos "griūva", dėl to prarandama galia, pėda, keliai ir klubas išsikreipia, taip pat atsiranda "karšta pėda". Kiekviename "Body Geometry" bate šios problemos sprendžiamos trimis patentuotomis technologijomis, kad be skausmo padidėtų galia, patvirtinta moksliniais bandymais ir du dešimtmečius trukusiu dokumentuotu dviratininko tyrinėjimu.


Varus pleištasDėl 1,5 mm integruoto "Varus" pleišto "Body Geometry" batai stabilizuoja natūralų priekinės pėdos dalies judesį ir pagerina pėdos, kelio ir klubo sąnario padėtį, todėl padidėja galingumas, o maksimalių pastangų laikas iki išsekimo vidutiniškai pailgėja 10 sekundžių.

Išilginis skliautasBody Geometry batai sukurti su patentuota, paduose suformuota skliauto atrama, kuri sukuria standžią struktūrą, kuri derinama su pritaikomais pėdos vidpadžiais, kad pėda nenukyptu ir padidėtų galia.

Metatarsalinis mygtukasAr esate pasirengę iš važiavimo išguiti karštus taškus ir tirpimą? Pakeldamas ir atskirdamas priekinės pėdos dalies kaulus, Metatarsalinis mygtukas apsaugo nuo netoliese esančių nervų ir arterijų užspaudimo ir suspaudimo, todėl galite atsisveikinti su pėdų problemomis, kurios anksčiau kankindavo dviratininkus.

Šiame video galite pažiūrėti, kaip teisingai išsimatuoti pėdą:
 

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės