Meniu
0
Norai

Lezyne Classic Floor Drive 3.5 pastatoma pompa | Pearl White

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-FP-CFLDR-V507
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
79,00€
Lezyne Classic Floor Drive 3.5 pastatoma pompa | Metallic Black Lezyne Classic Floor Drive 3.5 pastatoma pompa | Pearl White
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Classic Floor Drive 3.5 pastatoma pompa | Pearl White

Classic Floor Drive 3.5 pompa yra elegantiška, klasikinio dizaino dviračių pastatoma pompa su patvariu, CNC apdirbtu aliuminio pagrindu ir plieniniu cilindru bei stūmokliu. Sukurta naudoti esant dideliam slėgiui, turi padidinto dydžio 3,5 colio manometrą, užtikrinantį didesnį tikslumą, ir ypač ilgą, didelio atsparumo žarną su aliumininėmis jungtimis. Visa tai vainikuoja ilgaamžė, aukščiausios kokybės dažų danga ir lakuota medinė rankena. ABS-1 Pro įranga.

Didžiausias slėgis: 220psi | 15bar

Aukštis: 635 mm

Svoris: 1700 gTechninės savybės
Didžiausias oro slėgis 15 Bar
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės