Meniu
0
Norai

Specialized Turbo Levo SL Kids elektrinis dviratis | Gloss Blaze - Slate Speckle

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 96822-7024
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
3999,00€
Specialized Turbo Levo SL Kids elektrinis dviratis | Gloss Blaze - Slate Speckle Specialized Turbo Levo SL Kids elektrinis dviratis | Gloss Oak Green Metallic - Limestone Specialized Turbo Levo SL Kids elektrinis dviratis | Satin Black - Smoke
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-20 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Turbo Levo SL Kids elektrinis dviratis | Gloss Blaze - Slate Speckle

Specialized elektrinis dviratis Turbo Levo SL Kids buvo sukurtas atsižvelgiant į jaunus sportininkus. Dviratis turi Specialized 1.2 variklį, ilgai veikiančią bateriją, kurios pakanka beveik neribotam nuvažiuojamam atstumui, konfigūruojamus greičio ir pagalbos limitus. Dabar važiavimas netradicinėmis keliavimo vietomis yra tinkamas ir vaikams. 

Dviratis yra lengvas – sveria tik 16,5 kg – tačiau jame yra pakankamai galios, kad paliktų smagių nuotykių pėdsakus trasose. Dėl patikimo variklio ir ilgo baterijos naudojimo laiko, važiuotojai gali visą dieną lydėti tėvus trasose.

Dviratis naudoja pažangią Turbo valdymo sistemą, kuri leidžia sujungti važiuotojo pastangas su Levo SL Kids galia. Ji padvigubina važiuotojo pastangas taip sklandžiai ir nesunkiai, kad atrodo, jog važiuojate patys, tik greičiau. Ji taip pat stebi variklio ir baterijos būklę, gali atnaujinti programinę įrangą per internetą, kad pagerintų veikimą. Turbo valdymo sistema padeda jums ir jūsų Levo SL Kids dviračiui augti kartu.

Dviratis sukurtas atsižvelgiant į vaikus – kiekviena detalė buvo suprojektuota taip, kad ji idealiai tiktų jauniesiems važiuotojams. Dviratis turi RockShox Reba 100 mm AIR šakas, SRAM NX 11 greičių pavarų perjungimo sistemą, SRAM Level T hidraulinius stabdžius su reguliuojamais svirtimis. Levo SL Kids yra sukurtas intensyviam važiavimui, dideliems šuoliams ir ilgam naudojimui.

Dviratis naudoja tą pačią 320 Wh bateriją ir variklį, kurie maitina suaugusiųjų Levo SL. Pilnas Levo SL suaugusiajam suteikia iki 5 valandų nuvažiuojamą atstumą. Su mažesniu važiuotoju ant Levo SL Kids, atstumas žymiai padidėja. 

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas Specialized A1 Premium Butted Alloy, 24 Trail Geometry, integrated down tube battery, internal cable routing, 148mm spacing, UDH compatible
Šakė RockShox Reba 26, 40mm offset, 100mm travel, 15x100mm spacing
Balnelio spaustukas Specialized Alloy, 34.9mm
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės SRAM NX, 11-speed
Galinis pavarų perjungėjas SRAM NX, 11-speed
Kasetė SRAM PG-1130, 11-speed, 11-42t
Grandinė SRAM PC-1110, 11-speed w/ PowerLock
Švaistikliai SRAM X1 155mm
Dantratis SRAM X-Sync Eagle, 104 BCD, 32T
STABDŽIAI
Stabdžiai SRAM Level T, Post Mount, 160mm
RATAI / PADANGOS
Ratai Specialized Alloy, Tubeless Ready, 25mm internal width, 32h
Ratlankis Specialized Alloy, Tubeless Ready, 25mm internal width, 32h
Stebulė Specialized, sealed cartridge bearings, 15x110mm spacing, 32h Specialized, sealed cartridge bearings, 12x148mm thru-axle, 32h
Stipinai Stainless, 14g
Kameros Presta, 32mm valve
Padangos Ground Control, Control Casing, 24x2.35"
VAIRAS / BALNELIS
Vairas Double-butted alloy, 9-degree backsweep, 31.8mm bar diameter, 660mm width
Vairo iškyša Specialized, Forged alloy, 4-bolt, 6-degree rise, 35mm length
Vairo rankenėles Specialized Trail Grips, lock-on
Balnelis Specialized bridge sport 130 mm
Balnelio iškyša TranzX Dropper, 30.9mm, 80mm travel, 0mm offset, 315mm length
ELEKTRINĖS DALYS
Variklis New Specialized 1.2 SL Custom Rx Trail Tuned Motor
Akumuliatorius Specialized SL1-320, fully integrated, 320Wh
Įkroviklis Custom charger, 48V System w/ SL system charger plug
UI/Nuotolinis valdymas Specialized TCU, 10-LED State of charge, 3-LED Ride Mode display, ANT+/Bluetooth®, w/Handlebar remote
AKSESUARAI
Pedalai VP-227, PP body w/ metal traction pins, Double sealed ball bearings

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės