Meniu
0
Norai
Specialized Turbo Levo SL Comp Alloy elektrinis dviratis | Gloss Charcoal-Silver Dust Specialized Turbo Levo SL Comp Alloy elektrinis dviratis | Gloss Charcoal-Silver Dust Specialized Turbo Levo SL Comp Alloy elektrinis dviratis | Gloss Charcoal-Silver Dust Specialized Turbo Levo SL Comp Alloy elektrinis dviratis | Gloss Charcoal-Silver Dust Specialized Turbo Levo SL Comp Alloy elektrinis dviratis | Gloss Charcoal-Silver Dust Specialized Turbo Levo SL Comp Alloy elektrinis dviratis | Gloss Charcoal-Silver Dust
+3

Specialized Turbo Levo SL Comp Alloy elektrinis dviratis | Gloss Charcoal-Silver Dust

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
6999,00€
Specialized Turbo Levo SL Comp Alloy elektrinis dviratis | Satin Pine Green - Forest Green Specialized Turbo Levo SL Comp Alloy elektrinis dviratis | Satin Indigo-Obsidian Specialized Turbo Levo SL Comp Alloy elektrinis dviratis | Gloss Charcoal-Silver Dust
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Turbo Levo SL Comp Alloy elektrinis dviratis | Gloss Charcoal-Silver Dust


bike-image1

"Levo SL": trasų entuziasto svajonė

Sukurtas tiems, kurie gyvena dėl serpantinų ir šuolių į dangų, "Levo SL" dviratis sujungia aukščiausio lygio trasų našumą ir naujoviškas technologijas. Jis sukurtas taip, kad pagerintų jūsų važiavimo įgūdžius ir fizinę būklę, todėl kiekvienas pasivažinėjimas trasoje taps nepamirštamu nuotykiu.


bike-image2

Pažangi pakaba ir geometrija, užtikrinanti valdymą

Pažangią "Levo SL" konstrukciją patvirtina "RockShox SIDLuxe ULTIMATE" amortizatorius ir "SID ULTIMATE" šakė su "Flight Attendant" pakabos sistema. Ši sistema efektyviai sugeria nelygumus ir užtikrina sklandų važiavimą nelygiu reljefu. Dviračio geometrija kruopščiai sukurta taip, kad užtikrintų tobulą stabilumo ir valdymo pusiausvyrą, o žemas apatinis laikiklis, priekinio vamzdžio kampas ir sumažintas šakės nuokrypis padeda dviratininkams užtikrintai įveikti techniškas trasas.


bike-image3

Turbo operacinė sistema ir specializuotas variklis

"Levo SL" širdis - tai Turbo operacinė sistema, sklandžiai integruota, kad užtikrintų išskirtinį sukimo momentą, įveikiamą atstumą ir patikimumą. Sujungtas su naujuoju "Specialized SL 1.2" varikliu, dviratis užtikrina didesnį sukimo momentą ir galią, sustiprina natūralią pedalų minimo jėgą, o įkalnės tampa lengviau įveikiamos. Ši sistema - tai nematoma jėga, suteikianti dviratininkams galimybę važiuoti toliau ir jaustis stipresniems trasose.


bike-image4

Didesnis nuvažiuojamas atstumas ir intuityvus valdymas

Dėl aukštos kokybės 320Wh akumuliatoriaus "Levo SL" nuvažiuojamas atstumas gerokai padidėja, todėl jis puikiai tinka ilgoms, epinėms kelionėms. Dar ilgesniems nuotykiams galima rinktis 160 Wh Range Extender (atstumo didintojas), kuris tvarkingai telpa į gertuvės laikiklį ir suteikia 50 % ilgesnį įveikiamą atstumą. "Mastermind TCU" yra intuityvus ir pažangus el. dviračio valdymo blokas, sujungiantis dviratį, "Turbo OS" ir dviratininką, kad važiavimo patirtis būtų optimizuota. Kartu su integruota "Specialized" programėle tai leidžia realiuoju laiku reguliuoti ir pritaikyti asmeninius variklio nustatymus, užtikrinant, kad dviratininkai galėtų maksimaliai efektyviai ir lengvai išnaudoti trasoje praleidžiamą laiką.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas All new Levo SL Alloy Frame, M5 alloy, 150mm travel, adjustable head angle, BB height, and compatible with 27.5 or 29" wheels.
Šakė Fox 36 Rhythm, 29", S1: 150mm, S2-S6: 160mm
Galinis amortizatorius S1: Fox Float Performance Series, 210x50mm, S2-S6: Fox Float X Performance Series, 210x55mm
Balnelio spaustukas Alloy, 38.6mm
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės SRAM NX Eagle, trigger, 12-speed
Galinis pavarų perjungėjas SRAM NX Eagle, 12-speed
Kasetė SRAM NX Eagle, 12-speed, 11-50t
Grandinė SRAM NX Eagle, 12-speed
Švaistikliai SRAM Dub alloy cranks, 165/170/175mm
Dantratis New SL 1.2 spider, 104BCD w/SRAM 32t Transmission compatible alloy ring
STABDŽIAI
Stabdžiai SRAM Code R, 4-piston caliper, hydraulic disc, 200mm
RATAI / PADANGOS
Ratai Specialized 29/27.5, hookless alloy, 30mm inner width, tubeless ready
Kameros Presta, Standard Valve
Padangos Eliminator, GRID TRAIL casing, GRIPTON® T7 compound, 2Bliss Ready, 27.5 x 2.3", Butcher, GRID TRAIL casing, GRIPTON® T9 compound, 2Bliss Ready, 29x2.3"
VAIRAS / BALNELIS
Vairas Specialized, 6061 alloy, 6-degree upsweep, 8-degree backsweep, 30mm rise, 780mm width
Vairo iškyša Alloy Trail Stem, 35mm bar bore
Vairo rankenėles Specialized Trail Grips
Balnelis Bridge Comp, Hollow Cr-mo rails, 155/143mm
Balnelio iškyša X-Fusion Manic, infinite adjustable, two-bolt head, bottom mount cable routing, remote SLR LE lever, 34.9, S1: 100mm, S2: 125mm, S3: 150mm, S4/S5: 170mm, S6: 190mm
ELEKTRINĖS DALYS
Variklis New Specialized 1.2 SL Custom Rx Trail Tuned Motor
Akumuliatorius Specialized SL1-320, fully integrated, 320Wh
Įkroviklis Custom charger, 48V System w/ SL system charger plug
UI/Nuotolinis valdymas Specialized MasterMind TCU, percentage of remaining charge, 120 possible display configurations, MicroTune assist adjustment, ANT+/Bluetooth®, w/Handlebar remote
PAPILDOMI DUOMENYS
Svoris 20.20 kg (S4)

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės