Meniu
0
Norai

Specialized Turbo Como SL 4.0 elektrinis dviratis | Raspberry - Transparent

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Išparduota
Specialized
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Turbo Como SL 4.0 elektrinis dviratis | Raspberry - Transparent

Como Super Light yra mažai priežiūros reikalaujanti džiaugsmo mašina, kurioje yra viskas, ko reikia spontaniškoms linksmybėms. Neškite jį žemyn laiptais, pervažiuokite per miestą, prikraukite pirkinių - jis pasiruošęs skristi. Be to, jis padvigubina jūsų galią, kai minate pedalus - su itin sklandžia pagalba, kad jaustumėtės kaip superherojus.

Jūs netrukus nusišypsosite

Super Light System variklis suteikia natūralią pagalbą važiuojant. Pradėkite minti pedalus ir pagalbinė jėga pradės veikti, nesukeldama jums smūgio atgal. Įveikite kiekvieną stačią kalvą, kuri pasitaikys jūsų kelyje, neperpildami prakaito ir mėgaukitės varikliu, kuris niekada jūsų neapsunkins, net kai norėsite važiuoti su išjungtu varikliu. Kiekvienas režimas išmaniai prisitaiko prie jūsų pastangų ir užtikrina tokį sklandų galios perdavimą, kad galite pamiršti, jog tai elektrinis variklis, bet tikrai pajusite šypseną savo veide.

Daugiau važinėjimo, mažiau priežiūros

 

Su Como SL nereikia vargti - tiesiog įkraukite ir jis bus paruoštas važiuoti. Dėl vidinės pavarų sistemos krumpliaračiai laikomi ir sandariai uždaryti galinėje stebulėje, todėl jie apsaugomi net ir labiausiai prikrautoje dviračių bagažinėje, o pasirenkamai Gates diržinei pavarai (SL 5.0 modelis) nereikia tepti kaip grandinei. Itin ryškūs žibintai įmontuoti ir maitinami iš vidinio akumuliatoriaus, todėl visada būsite apšviesti.
Pasivažinėjimas visais metų laikais

Como Super Light nestabdo blogas oras. Šį dviratį sukūrėme visiems metų laikams visuose regionuose. Dėl galingų diskinių stabdžių ir plačių Nimbus padangų jausitės stabilūs ir gerai susieti su keliu. DRYTECH purvasaugiai nukreipia purvą ir vandenį nuo jūsų, o integruoti žibintai apšviečia kelią priekyje. O svarbiausi komponentai - vidinė pavarų sistema, akumuliatorius ir laidai - išlieka apsaugoti nuo gamtos stichijų ir veikia švariai.

Pasiruošę spontaniškoms linksmybėms

 • Integruoti žibintai visada šviečia, kai dviratis važiuoja
   
 • Įmontuoti DRYTECH purvasaugiau saugo jus sausus ir apsaugo nuo purvo
   
 • Galinėje bagažinėje telpa dvi bagažinės (iki 20 kg)
   
 • Integruotas priekinis krepšelis, kad galėtumėte apsipirkti maisto produktų (iki 15 kg)
   
 • Pasirenkama diržinė pavara (5.0 modelis) nereikalauja tepimo ir tarnauja ilgiau nei grandinė
   
 • Vidinės pavaros stebulės neveikia gamtos veiksniai
   
 • Įmontuota pakėlimo rankena, kad būtų lengva manevruoti
   
 • Kojelė greitam pastatymui
Reikia daugiau energijos?

Visi Como Super Ligh" dviračiai yra suderinami su SL Range-Extender akumuliatoriumi, kuris, priklausomai nuo režimo, suteikia papildomą 50 % nuvažiuojamo atstumo. Nerimaujate, ar užteks energijos grįžti namo? Galite ne tik pasiimti Range Extender su savimi ir įkrauti jį kelionės tikslo vietoje, bet ir naudodamiesi Mission Control programėle reguliuoti, kaip dviratis naudoja abi baterijas, tada įveskite kelionės informaciją, kad dviratis viską suvaldytų ir parvežtų jus namo su pakankamu energijos kiekiu.
Mission Control

Prijunkite dviratį prie telefono ir išnaudokite visas Como SL galimybes. Prieš pradėdami važiuoti, įveskite į Smart Control savo važiavimo atstumą arba laiką ir leiskite dviračiui valdyti galios srautą, kad niekada nepritrūktų elektroninės pagalbos. Taip pat galite diagnozuoti galimus techninės priežiūros poreikius, įrašyti ir bendrinti važiavimo informaciją su draugais ir net suteikti dviračiui savo pasirinktinį vardą.

Paspauskite ant žemiau esančios nuorodos ir sužinosite kokį atstumą galima nuvažiuoti

Como SL 4.0

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas E5 Aluminum, bottom bracket motor mount, fully integrated downtube battery, internal cable routing, fender and front rack mounts, Smooth Welds
Šakė Turbo Como SL one-piece-design aluminum fork, 12x110mm thru-axle
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės Microshift SL-SCN05, 5-speed Nexus compatible
Kasetė Shimano 30t sprocket
Grandinė KMC CN-HG71
Dantratis 40T, custom-alloy
STABDŽIAI
Stabdžiai TRP Flow Set Control, hydraulic disc, metal-ceramic pads, flat-mount w/ 160mm CL-rotor
RATAI / PADANGOS
Ratlankis 650b disc, double-wall alloy, pinned, 24/32h
Stebulė Specialized alloy front hub disc, sealed cartridge bearings, 12x110mm, Center Lock™, 24h Shimano Nexus, 5-speed internal gear hub, SG-C7000-5D, 32H
Padangos Nimbus 2 Sport Reflect, 650Bx2.3
VAIRAS / BALNELIS
Vairas Specialized Como SL handlebar/stem combo, integrated cable routing
Vairo rankenėles Body Geometry XC Contour
Balnelio iškyša Specialized, 6061 alloy, 2-bolt-clamp, 5mm setback, 34.9mm
ELEKTRINĖS DALYS
Variklis Specialized SL 1.1, custom lightweight motor
Akumuliatorius Specialized SL1-320, fully integrated, 320Wh
AKSESUARAI
Pedalai Specialized Commuter w/ grip tape & reflectorsVisos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės