Meniu
0
Norai

Specialized Romin Evo Pro balnelis

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Teirautis
Specialized
Kaina:
259,00€
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Romin Evo Pro balnelis

Laikykitės žemai ir aerodinamiškai, neaukodami komforto. Ypač lengvas Romin EVO Pro balnelis su anglies pluošto karkasu - tai aukštos kokybės plento balnelis, kurio kontūras pritaikytas taip, kad galėtumėte optimaliai perduoti energiją ir būtų patogus, kai spaudžiate varžovus. Kūno geometrijos kanalas sukurtas taip, kad maksimaliai padidintų kraujo tekėjimą, o forma leidžia lengvai išlaikyti komfortą, net ir būnant konkurencingoje, aerodinamiškesnėje padėtyje.

  • Patentuota kūno geometrijos konstrukcija patikrinta laboratorijoje, kad būtų užtikrintas kraujo tekėjimas į jautrias arterijas.
  • Tvirtas, anglies pluoštu sustiprintas karkasas užtikrina ilgaamžiškumą ir važiavimo efektyvumą visą dieną.
  • Itin lengvas PU paminkštinimas, užtikrinantis komfortą ir atramą ilgesnėse kelionėse.
  • Itin lengvi padidinto dydžio FACT anglies bėgeliai.
  • Tvirtas, lengvas ir vandeniui atsparus "Micromatrix™" dangtelis.
  • 2 lygio paminkštinimas: Vidutinio tankio putplastis, užtikrinantis dviračio pojūtį ir papildomą amortizaciją.
  • Į balnelio pagrindą įlieti SWAT™ suderinami laikikliai, leidžiantys rasti aptakius ir integruotus laikymo sprendimus.
  • PASTABA: Didelio dydžio 7x9 mm anglies bėgeliai nesuderinami su sėdynės atramomis, kuriose įrengti šoninio užspaudimo mechanizmai, skirti 7 mm apvaliems bėgeliams.
  • Dydis 143 mm / svoris 205 g
  • Dydis 155 mm / svoris 208 g


Spaudimo atvaizdavimo našumas

Naudojame slėgio žemėlapį, kad patvirtintume, jog mūsų sprendimai teikia realią naudą dviratininkui ir yra paremti tikrais moksliniais duomenimis. Šie slėgio žemėlapiai rodo, kaip skirtingi "Body Geometry" balneliai išsprendžia dviratininko problemas - nuo minkštųjų audinių spaudimo iki sėdimojo kaulo skausmo - bet kurioje važiavimo padėtyje.

Kūno geometrijos balneliai

Mūsų balneliai būna įvairaus pločio, ergonomiškų formų ir su išpjovomis, kad jūsų svoris būtų paremtas sėdėjimo kaulais, o ne minkštaisiais audiniais. Naujoviškos medžiagos valdo minkštųjų audinių spaudimą, apsaugo kraujotaką ir nervus, kad važiuojantys vyrai išvengtų erekcijos sutrikimų, o moterys - lytinių lūpų skausmo ir tirpimo.

Atsisveikinkite su užpakalio skausmu

Kodėl kiekvieną balnelį siūlome kelių dydžių, formų ir medžiagų? Kodėl formuojame zomšą pagal jūsų kūną ir naudojame trigubo tankio putplastį? Nes kiekvienas kūnas yra skirtingas, tačiau problemos, su kuriomis jie susiduria balne, yra tos pačios - sėdmenų skausmas, randinio audinio kaupimasis ir kraujotakos praradimas. Naudodami slėgio žemėlapius, aklus komforto tyrimus ir net varpos kraujotakos tyrimus (taip, mes tai padarėme), mes ne tik pažadame išspręsti šias vyrų ir moterų problemas, bet ir tai įrodome.


Dydžio vadovas:

https://www.specialized.com/us/en/saddle-sizing/app#/step1?mpl=187355

TOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės