Meniu
0
Norai

Specialized Recon ADV batai | Dusk - Purple Orchid

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
219,00€
Specialized Recon ADV batai | Black Specialized Recon ADV batai | Dusk - Purple Orchid Specialized Recon ADV batai | Taupe - Dark Moss Green
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Recon ADV batai | Dusk - Purple Orchid

Gerai atrodyti, gerai jaustis, gerai važiuoti - senas kaip pats dviračių sportas posakis... Tokia yra naujosios Recon ADV idėja, kurioje stilingas važiavimas yra toks pat svarbus kaip ir pats važiavimas. Šie Gravel batai atitinka visus estetikos reikalavimus, tačiau jie ne ką prastesnis, kai reikia nuvažiuoti daug kilometrų. Recon ADV tinka dviratininkams, kurie vertina nuotykius, laiką ant dviračio ir kuriems reikia visos dienos batų, kurie nesustotų, kai žvyras baigsis. Puikų "Recon ADV" vaikščiojimą užtikrina "STRIDE Toe-Flex" technologija, suteikianti natūralesnį pojūtį vaikštant.

Neleiskite, kad jus apgautų gera išvaizda, šie batai taip pat sukurti iš vidaus į išorę, naudojant Specialized kūno geometrijos technologiją, todėl jie yra grėsmingi ant pedalų. Beveik du dešimtmečius tobulinti ir moksliškai pagrįsti, užtikriname, kad ten, kur jūsų kūnas susitinka su dviračiu, nebūtų skausmo, o tik našumas. Sukūrę "Varus Wedge", išilginį skliautą ir "Metatarsal Button", jūsų pėdos pedalus minant išlieka optimaliausioje padėtyje - taip pat vienoje linijoje su keliais ir klubais.

  • STRIDE Toe-Flex technologija leidžia labiau sulenkti kojų pirštus, kad būtų galima važiuoti stačiai įkalnėmis ir geriau vaikščioti
  • Lazeriu perforuota viršutinė dalis turi mikropluošto pagrindą, kad būtų geriau valdoma drėgmė ir jaučiamas elastingumas
  • Važiuokite ar žygiuokite užtikrintai su TPU purvasaugiu, kuris apsaugo nuo smūgių akmenimis
  • Pontonai sukuria stabilią pedalų platformą, taip pat palengvina ėjimo pojūtį
  • Didesnis SlipNot gumos protektoriaus padengimas ant pado, optimizuotas sukibimui su žvyru
  • Įdiegta patikrinta kūno geometrijos technologija, pvz., "Varus Wedge", kad važiuojant būtų išlaikytas efektyvus ir patogus klubų, kelių ir pėdų išsidėstymas

Papildoma galia, sulaikykite skausmą

Žmogaus kūnas evoliucionavo vaikščioti, o ne minti pedalus, todėl tradiciniuose dviratininkų bateliuose pėdos "griūva", dėl to prarandama galia, pėda, keliai ir klubas išsikreipia, taip pat atsiranda "karšta pėda". Kiekviename "Body Geometry" bate šios problemos sprendžiamos trimis patentuotomis technologijomis, kad be skausmo padidėtų galia, patvirtinta moksliniais bandymais ir du dešimtmečius trukusiu dokumentuotu dviratininko tyrinėjimu.

Varus pleištasDėl 1,5 mm integruoto "Varus" pleišto "Body Geometry" batai stabilizuoja natūralų priekinės pėdos dalies judesį ir pagerina pėdos, kelio ir klubo sąnario padėtį, todėl padidėja galingumas, o maksimalių pastangų laikas iki išsekimo vidutiniškai pailgėja 10 sekundžių.

Išilginis skliautasBody Geometry batai sukurti su patentuota, paduose suformuota skliauto atrama, kuri sukuria standžią struktūrą, kuri derinama su pritaikomais pėdos vidpadžiais, kad pėda nenukyptu ir padidėtų galia.

Metatarsalinis mygtukasAr esate pasirengę iš važiavimo išguiti karštus taškus ir tirpimą? Pakeldamas ir atskirdamas priekinės pėdos dalies kaulus, Metatarsalinis mygtukas apsaugo nuo netoliese esančių nervų ir arterijų užspaudimo ir suspaudimo, todėl galite atsisveikinti su pėdų problemomis, kurios anksčiau kankindavo dviratininkus.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės