Meniu
0
Norai

Specialized Race-Series striukė nuo vėjo

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
99,00€
Dydžių lentelė
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Race-Series striukė nuo vėjo

"Race-Series" vėjo striukė puikiai tinka šaltomis dienomis. Dėl 100% perdirbto poliesterio apvalkalo ši striukė neleidžia vėjui atšaldyti jūsų, taip pat yra pakankamai maža, kad ją būtų galima įsidėti į galinę kišenę.

  • "HyprViz" spalvą ir šviesą atspindintys elementai padidina jūsų matomumą vairuotojams.

  • 100 % perdirbtas poliesteris - tvarus sprendimas, padedantis sumažinti vėjo pasipriešinimą bet kokios kelionės metu.

  • Lengvas audinys ir minimali konstrukcija leidžia striukę susikišti į marškinėlių kišenę, kai jos nereikia.

  • Apsauginiai priekiniai skydeliai neleidžia vėjui prasiskverbti, todėl patogiai jausitės net stačiausiuose nusileidimuose.

  • Nugaroje esantis tinklelio skydelis užtikrina maksimalią ventiliaciją, nes jūsų kūnas kaupia šilumą ir energiją striukės viduje.

  • Slim Fit glaudžiai ir tiksliai prisitaiko prie kūno linijų, užtikrindamas neprilygstamą prigludimo lygį ir patogumą, tačiau po striuke lieka vietos marškinėliams ar pagrindiniam sluoksniui.

  • Audinio sudėtis: Pagrindinė dalis: 100% poliesterio audinys; nugarinė dalis: 82% nailono, 18% spandekso trikotažo tinklelis.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės