Meniu
0
Norai

Specialized Purist Insulated Chromatek Fixy 2.0 gertuvė | 680ml | Bones

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 44124-2340
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
24,90€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 5+ 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 0 -
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Purist Insulated Chromatek Fixy 2.0 gertuvė | 680ml | Bones


Patirkite aukščiausios kokybės hidrataciją su visiškai nauja Purist geruve, kurią papildo pažangus Chromatek™ sluoksnis. Ši išskirtinė izoliacija dengia gertuvės vidų, užtikrindama, kad jūsų gėrimai ilgiau išliktų šalti. Butelis pagamintas iš naujų, lengvai suspaudžiamų medžiagų, suteikiančių nepaprastą lankstumą ir patogumą naudojant.

Pagrindinės savybės:

  • Inovatyvus Chromatek™ sluoksnis: Palaiko gėrimų temperatūrą, užtikrinant, kad jūsų gėrimai išliktų gaiviai šalti.
  • Purist technologija: Neorganinis silicio dioksidas įleidžiamas į butelio vidinę sienelę, sukuriant stiklo pavidalo barjerą, kuris neleidžia gėrimams palikti nešvarumų ar poskonio. Ši technologija taip pat užkerta kelią vandens skoniui tapti plastikiniu net pačiomis karščiausiomis dienomis, suteikiant gryno vandens skonį, lyg gertumėte iš švaraus stiklo.
  • Patobulintas gertuvės kamštis: Atnaujintas Fixy kamštis turi savaime užsidarantį Heart Valve™, kuriam nereikia stumti ar traukti; tiesiog nukreipkite ir spauskite, kad atsigertumėte. Kamščio dizainas yra nepralaidus ir suteikia ergonomišką pojūtį.
  • Naudotojui patogus dizainas: Perdarytas griovelių raštas ir pagerintas medžiagų lankstumas daro gertuvę lengvai naudojamą ir valdomą.
  • Sveikatos ir saugos standartai: Pagamintas iš BPA plastiko, naudojant 100% FDA maisto klasės medžiagas, su CPSC patvirtintu rašalu ir medžiagomis, kurios yra dezinfekuotos UV ir be tirpiklių.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės