Meniu
0
Norai

Specialized Purist MFLO 2.0 gertuvė | 650 ml | S-Logo Trans-Red

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 44224-2232
Gamintojas: Specialized
Specialized
Kaina:
14,90€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 4 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 0 -
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Purist MFLO 2.0 gertuvė | 650 ml | S-Logo Trans-Red


Purist Omni Bottle gertuvė aprūpinta pažangia neorganine silicio dioksido danga, kuri yra vidinėje butelio sienelėje, sukurianti stiklo pavidalo barjerą, kuris nepalieka gėrimų dėmių ir poskonių. Ši naujoviška danga užtikrina, kad vanduo išliktų šviežias ir be plastiko skonio, net ir labai karštomis dienomis, lyg geriant iš švaraus stiklo.

Pagrindinės savybės:

  • Efektyvi danga: Silicio dioksido infuzija siūlo natūralų, inertinį sprendimą, neleidžiantį dėmėms ir poskoniams susidaryti.
  • Inovatyvus kamštelio dizainas: Atnaujintas Fixy kamštelis nereikalauja stūmimo ar traukimo; tiesiog nukreipkite ir spauskite lengvam gėrimui.
  • Nelašanti technologija: Savybės apima savaiminį sandariklį „Heart Valve™“ su ergonomišku burnos vamzdeliu, kuris užtikrina didelį srautą be nutekėjimų.
  • Modernios funkcijos: Perdarytas griovelių raštas užtikrina geresnį laikymą ir šiuolaikinę išvaizdą.
  • Medžiaga ir matomumas: Pagamintas iš minkštos LDPE medžiagos lengvam suspaudimui, su aiškia matymo juosta, leidžiančia lengvai stebėti butelio turinį.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės