Meniu
0
Norai

Specialized Men's Body Geometry Sport Gel trumpos pirštinės | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
26,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Men's Body Geometry Sport Gel trumpos pirštinės | Black

Patogios, ekonomiškos "Body Geometry Sport" pirštinės yra puikus pirmas pasirinkimas tiems dviratininkams, kurie daugiau dėmesio skiria komfortui ir geram laiko praleidimui, o ne rekordų siekimui kiekvieno važiavimo metu. Jos turi strategiškai išdėstytas gelio pagalvėles visame delne, o svarbiausiose kontakto vietose yra papildomas putų paminkštinimas. Šis derinys užtikrina, kad dėl vibracijos ranka nuvargtų minimaliai, todėl patirsite daugiau komforto ir mažiau skausmo.

  • Sintetinės zomšos delnas pagamintas iš plono mikropluošto, kad derėtų ilgaamžiškumas su išskirtiniu sukibimu ir patogumu.
  • Svarbiausiose kontakto vietose "Body Geometry Sport Gel" paminkštinimuose naudojamas gelio ir putplasčio paminkštinimas, kuris slopina vibraciją ir užtikrina išskirtinį komfortą.
  • Minkštas ir sugeriantis "Microwipe™" nykštys lengvai nuvalo prakaitą.
  • Kvėpuojantis viršutinės dalies tinklelis užtikrina geresnį oro pralaidumą.
  • Kontūrinis Velcro® riešo užsegimas leidžia lengvai reguliuoti pirštines ir jas užsidėti bei išimti.
  • Šviesą atspindintys elementai padidina jūsų matomumą vairuotojams prasto apšvietimo sąlygomis.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės