Meniu
0
Norai

Specialized Butcher Grid 2Bliss Ready T9 29" sulankstoma padanga | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
39,20€ 49,00€ -20%
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-20 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Butcher Grid 2Bliss Ready T9 29" sulankstoma padanga | Black

Butcher GRID 2Bliss Ready T9 turi pasaulio taurės varžybose patikrintą agresyvų protektoriaus dizainą, kuris sukimba bet kokiomis sąlygomis.

Centriniai protektoriaus blokai su rampomis ir lamelėmis užtikrina didžiausią sukibimą ir tikslų valdymą. Dantukais padengtos protektoriaus briaunos užtikrina ištisinį kraštą, kad būtų galima įveikti posūkius.

GRID korpusas užtikrina lengvą ir elastingą konstrukciją su papildoma šoninių sienelių apsauga, kuri užtikrina išskirtinį patvarumą ir šoninių sienelių stabilumą. Didelio slopinimo GRIPTON® T9 mišinys lėtai atšoka, kad sukibtų ir priliptų prie žemės, užtikrindamas visišką trauką ir kontrolę.

Techninės savybės
TPI 120
Tipas sulankstoma
Svoris (g) apie 975g
Mišinys GRIPTON® T9
Max PSI 25-50
Technologijos 2Bliss Ready

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės