Meniu
0
Norai

S-Works Power Arc balnelis | Red

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
319,00€
S-Works Power Arc balnelis S-Works Power Arc balnelis | Red
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

S-Works Power Arc balnelis | Red


balnelio_nuotrauka1

Neprilygstamas komfortas ir našumas

Su "S-Works Power" balneliu galėsite mėgautis didžiausiu komforto ir našumo deriniu. Šis aukštos kokybės balnelis sukurtas tiek vyrams, tiek moterims, kad pagerintų jūsų važiavimo patirtį. Naujoviška kūno geometrijos konstrukcija, paremta išsamiais kraujotakos tyrimais ir spaudimo nustatymu, užtikrina, kad visose sėdėjimo padėtyse jausitės patogiai ir būsite palaikomi. Nesvarbu, ar lenktyniaujate, ar mėgaujatės ilgu važiavimu, mūsų balnelis sukurtas taip, kad sumažintų minkštųjų audinių spaudimą ir sėdimojo kaulo skausmą, kad galėtumėte susikaupti ir nejaustumėte skausmo.


balnelio_nuotrauka2

Pažangios medžiagos, užtikrinančios puikų važiavimą

Balnelis pagamintas iš standaus, FACT anglies pluošto karkaso, todėl puikiai išlaiko pusiausvyrą tarp atramos ir prisitaikymo prie važiavimo. Itin lengvas PU paminkštinimas užtikrina neprilygstamą komfortą net ir ilgiausių kelionių metu, todėl jūsų ryšys su dviračiu išlieka betarpiškas. Be to, padidinto dydžio FACT anglies bėgeliai ne tik prisideda prie neįtikėtino balnelio lengvumo, bet ir didina jo bendrą tvirtumą bei ilgaamžiškumą. Ir nesijaudinkite dėl gamtos stichijų - mūsų tvirtas, vandeniui atsparus apmušalas sukurtas taip, kad atlaikytų viską, kas jūsų važiavime pasitaikys.


balnelio_nuotrauka3

Elegantiškas dizainas ir praktiškos funkcijos

"S-Works Power" yra ne tik nuostabus komforto ir našumo požiūriu, bet ir pasižymi elegantišku, moderniu dizainu. Galimi du dydžiai (143 mm ir 155 mm), todėl galite pasirinkti jums idealiai tinkantį, o kadangi sveria atitinkamai tik 159 g ir 161 g, tai tarsi plunksna ant jūsų dviračio. Be to, balne yra su SWAT™ suderinami laikikliai, leidžiantys integruoti ir supaprastinti daiktų laikymo sprendimus. Atkreipkite dėmesį, kad dideli 7x9 mm anglies bėgeliai gali būti nesuderinami su tam tikromis balnelio iškyšomis, tačiau ši maža detalė neturėtų sumenkinti bendros šio balnelio kokybės.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės