Meniu
0
Norai

Lezyne Sport Digital Drive pastatoma pompa | Matte Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-FP-SPDDR-V404
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
76,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Sport Digital Drive pastatoma pompa | Matte Black

Sport Digital Drive pompa turi plieninį cilindrą ir stūmoklį, tvirtą "Composite Matrix" pagrindą, lakuotą medinę rankeną ir labai tikslų skaitmeninį matuoklį (+/- 1,5 % tikslumu). Ypač ilga žarna leidžia lengvai pripildyti oro, nesvarbu, ar jūsų dviratis stovi ant žemės, ant bagažinės, ar ant stovo. ABS-1 Pro įranga.

Didžiausias slėgis: 220psi | 15bar


Techninės savybės
Didžiausias oro slėgis 15 Bar
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės