Meniu
0
Norai

Lezyne Micro Floor Drive Digital HPG pastatoma pompa | Gloss Silver

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-MP-MFDR-V206HPDG
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
89,00€
Lezyne Micro Floor Drive Digital HPG pastatoma pompa | Gloss Black Lezyne Micro Floor Drive Digital HPG pastatoma pompa | Gloss Silver
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Micro Floor Drive Digital HPG pastatoma pompa | Gloss Silver

Pastatoma pompa Micro Floor Drive Digital HPG nešiojamoje pakuotėje, yra optimizuota aukšto slėgio darbams ir turi lengvą CNC apdirbto aliuminio cilindrą, stūmoklį, pagrindą ir T formos rankeną bei skaitmeninį linijinį slėgio matuoklį. Nerūdijančio plieno kojelė stabilizuoja pompą naudojimo metu, o jo ABS "Flip-Thread" laikiklis suderinamas su Presta ir Schrader ventiliais.

Į komplektą įeina Composite Matrix Frame laikiklis.

Specifikacijos

Didžiausias slėgis: 160psi | 11bar

Ilgis: 300 mm

Svoris: 208 g

Skaitmeniniame ekrane PSI apvalinama iki artimiausio sveikojo skaičiaus (BAR apvalinama iki artimiausios dešimtosios dalies).

Techninės savybės
Didžiausias oro slėgis 11 Bar
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės