Meniu
0
Norai

Lezyne HP Drive Small rankinė pompa | Gloss Blue

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-MP-HPDR-V2S10
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
29,00€
Lezyne HP Drive Small rankinė pompa | Gloss Black Lezyne HP Drive Small rankinė pompa | Gloss Silver Lezyne HP Drive Small rankinė pompa | Gloss Red Lezyne HP Drive Small rankinė pompa | Gloss Blue
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne HP Drive Small rankinė pompa | Gloss Blue

Kompaktiška, lengva rankinė pompa su efektyvia Composite Matrix rankena. Turi CNC apdirbtą aliuminio cilindrą ir stūmoklį ir yra optimizuota naudoti esant dideliam slėgiui. Prie jos prijungta ABS Flex žarna, suderinama su Presta ir Schrader ventiliais.

Komplekte yra Composite Matrix rėmo laikiklis.

Specifikacijos

Didžiausias slėgis: 120 PSI | 8.3 BAR

Ilgis: 170 mm

Svoris: 77 g

Techninės savybės
Didžiausias oro slėgis 8.3 Bar
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės