Meniu
0
Norai

Lezyne Gravel Digital Drive Pro pastatoma pompa | Gloss Silver

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-FP-GRVLPRO-V106
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
109,00€
Lezyne Gravel Digital Drive Pro pastatoma pompa | Gloss Black Lezyne Gravel Digital Drive Pro pastatoma pompa | Gloss Silver
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Gravel Digital Drive Pro pastatoma pompa | Gloss Silver

Gravel Digital Drive Pro pompa yra specialiai Gravel dviračiams ir kitoms vidutinės apimties padangoms skirta grindų pompa, skirta greitai ir tiksliai pripūsti 32c ir didesnes padangas. Gravel Digital Drive Pro pompa, kurios cilindro skersmuo yra didesnis nei CNC ir Classic Floor Drive pompų, per vieną paspaudimą išstumia daugiau oro, kad greičiau pripildytų padangas, bet tuo pat metu lengvai pumpuoja.

Lengvai įskaitomas ir itin tikslus 3,5" (88,9 MM) skaitmeninis manometras užtikrina, kad idealaus slėgio nustatymas būtų nesudėtingas - +/- 0,5 PSI (3 BAR) tikslumas iki 100 PSI (6,9 BAR).

Įrengtas su bekameriniu laikikliu, Gravel Digital Drive Pro vienodai gerai tinka tiek prieš važiavimą papildyti, tiek naudoti bekamerines padangas. Apverčiamos konstrukcijos Tubeless padangų griebtuvas lengvai sriegiamas tiesiai ant "Presta" ventilių arba tiesiai ant ventilio veleno, kai nuimama ventilio šerdis, kad būtų užtikrintas didesnis oro srautas Tubeless padangoms montuoti. Į griebtuvą taip pat įmontuotas ventilio šerdies įrankis, kad būtų lengva priveržti ir nuimti ventilį.

Universali, ypač ilga žarna leidžia lengvai pripūsti padangą, nesvarbu, ar dviratis stovi ant žemės, darbo stende, ar kabo ant kablio maršruto pradžioje.

Grave Digital Drive cilindras, stūmoklis ir pagrindas kruopščiai apdirbti iš aukščiausios kokybės aliuminio ir papildyti patogia, stilinga medine rankena. 

Didžiausias slėgis: 100 PSI | 6.9 BAR


Techninės savybės
Didžiausias oro slėgis 6.9 Bar
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės