Meniu
0
Norai

Assos Mille GTS Spring Fall c2 vyriška liemenė / Fluo Yellow

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Assos of Switzerland
Likutis: Turime
Assos of Switzerland
Kaina:
180,00€
Assos Mille GTS Spring Fall c2 vyriška liemenė / blackSeries Assos Mille GTS Spring Fall c2 vyriška liemenė / Fluo Yellow
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Assos Mille GTS Spring Fall c2 vyriška liemenė / Fluo Yellow

Vėjui ir vandeniui atspari liemenė su dviem naujomis technologijomis, apsaugančiomis kūną pavasarį ir rudenį važiuojant šaltu, drėgnu ir vėjuotu oru arba vasarą leidžiantis ilgais ir vėsiais nusileidimais.

Puikiai derindama padidintą apsaugą priekyje ir pagerintą kvėpavimą nugaroje, MILLE GTS Spring Fall liemenė yra universalesnė nei bet kada anksčiau. Joje įdiegtos dvi naujos technologijos: vėjo ir vandens nepraleidžianti termo membrana iš naujos AIRBLOCK serijos priekyje ir šonuose bei nugaros skydelis iš naujos VENTAMESH tekstilės. Dėl agresyvaus pralaidumo orui ir šilumos išsklaidymo leidžia išlaikyti idealų asmeninį mikroklimatą.

Savybės

 • Atspindinti elastinė medžiaga: Papildomas šviesą atspindintis elementas ant nugaros juosmens, kad būtų geriau matomas esant prastam apšvietimui ir debesuotumui.
 • Neapdoroto kirpimo rankogaliai: sumažina apimtis ir trintį. Dėl to liemenę galima puikiai derinti su kita apranga.
 • ASSOS Clima Range: Pavasaris / Ruduo
 • Pritaikymas: (ASSOS regularFit)

Medžiaga: 53 % poliamidas, 34 % poliesteris, 13 % elastanas

Techninės savybės
Spalva Yellow

Kai kalbama apie Assos, šveicariška precizija ir kokybė yra dvi pagrindinės vertybės. Kiekvienas gaminys atspindi Šveicarijos aistrą už kokybę, ilgaamžiškumą ir stilių.

Kodėl Assos rūbai yra nepralenkiami?

 • Aukščiausia medžiagų kokybė: Assos renkasi tik geriausias medžiagas, garantuojančias šiltumą, komfortą ir ištvermę. Jūsų drabužis išlaikys savo formą ir kokybę metų metais.

 • Ergonomika ir dizainas: Kiekvienas rūbas yra projektuotas pagal dviratininko poziciją ant dviračio, siekiant užtikrinti didžiausią patogumą ir našumą kiekviename pasivažinėjime.

 • Technologinės naujovės: Assos naudoja progresyvias technologijas drabužių kūrime. Tai apima inovacijas, kurios saugo nuo lietaus, leidžia odai kvėpuoti ir išlaiko šiltumą.

 • Detalės: Smulkmenos, tokios kaip patogios kišenės, atšvaitai ir inovacinė konstrukcija, praturtina drabužio funkcionalumą.

 • Išskirtinės kolekcijos: Su Assos, jūs rasite rūbų liniją bet kokiam orui, važiavimo stiliui ir poreikiui.

 • Griežta kokybės kontrolė: Nuo pradinio medžiagų pasirinkimo iki baigto produkto, Assos užtikrina, kad jų rūbai atitinka aukščiausius standartus.

 • Stilingas minimalizmas: Elegantiškas ir subtilus dizainas, kuris džiugins tiek dviračio trasoje, tiek už jos ribų.

 • Garantija ir aptarnavimas: Per pirmuosius dvejus metus nuo įsigijimo, jei pastebėsite gamybos trūkumus Assos gaminiose, jie bus nemokamai pataisomi arba pakeisti naujais.

 • Apgadinimo apsauga: Per pirmąsias 30 dienų po įsigijimo, jei Assos gaminys bus sugadintas, pvz., dėl avarijos ar griūvimo, jis bus sutaisytas ar pakeistas visiškai nemokamai.

 • Nuolatinis remontas už patrauklią kainą: Jei po pradinio 30 dienų laikotarpio jūsų Assos gaminys bus pažeistas, Assos siūlo kokybišką remonto paslaugą už draugišką kainą. Dėl aukštos kokybės medžiagų ir gamybos, daugelį gaminio pažeidimų galima efektyviai ir patvariai suremontuoti.

Vien šie argumentai jau pakankami, kad suprastume, kodėl Assos yra mėgstamiausias pasirinkimas tarp profesionalių dviratininkų ir entuziastų.

 


0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės