Meniu
0
Norai

SRAM Eagle AXS Rocker Paddle, 12 speed

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 003018290000
Gamintojas: SRAM
SRAM
Kaina:
15,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 2 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM Eagle AXS Rocker Paddle, 12 speed

SRAM CONTROLLER EAGLE AXS ROCKER

The newly redesigned Eagle AXS Rocker Paddle gives the rider a traditional, familiar interface for their cutting-edge electronic control. Effortless electronic shifting paired with a more traditional feeling actuation allows riders who are new to using AXS quick integration and provides another ergonomic option for those who have run AXS from the start. The controller’s functions are customizable through the AXS app, allowing you to assign any action to any button. With AXS you can truly make your cockpit your own.

- Available as a complete controller or standalone paddle option for all Eagle AXS controllers
- Customize in-board and outboard shift options
- AXS enabled componentry software that makes it possible to both program and personalize new SRAM and RockShox components

  • Use: MTB
  • Default Function: AXS - Trigger
  • Orientation: Right
  • Control Points: Double
  • Lever adjust: No
  • Multi-position: Yes

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės