Meniu
0
Norai

SRAM AXS baterijos įkroviklis

0/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: 003018117000
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
45,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 5+ 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 8-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM AXS baterijos įkroviklis


SRAM baterijas pašalinti ir įkrauti yra itin paprasta. Tereikia pakelti įrankių nereikalaujančią baterijos užrakto skląstį ir išstumti bateriją iš pavarų perjungėjo. Tada užfiksuokite bateriją į USB maitinamą kroviklį ir prijunkite kroviklį prie bet kokio USB maitinimo šaltinio arba A/C USB adapterio. Pilnas įkrovimas užtrunka iki 60 minučių

Pagrindinės savybės:

  • Įkrovimo laikas: 60 minučių
  • Jungtis: USB arba A/C USB adapteris
  • Tinka: SRAM RED eTap®/AXS

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

1 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Remigijus N.

2023/07/07
Remigijus N. Patvirtintas pirkėjas
Tokios kokybės ir tikėjausi!

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės