Meniu
0
Norai

Selle Italia Sportourer Garda Lady E-Bike Superflow balnelis

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Selle Italia
Selle Italia
Kaina:
49,90€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Selle Italia Sportourer Garda Lady E-Bike Superflow balnelis

Description of Sportourer Garda Lady E-Bike Gel SuperFlow Saddle - black

The Garda Lady e-bike SuperFlow is a comfortable saddle for medium distance routes. Suited for everyone, that uses his ride daily.

The Garda Lady E-Bike SuperFlow is one of these special saddles, developed for usage on e-bikes. Thanks to focusing on the problems associated with riding e-bikes, high comfort was accomplished, even at long rides.

The synthetic Soft Touch cover is soft and adaptive, pointing out the comfortable character of this saddle. This is even more emphasized with built-in additional gel-paddings. Perfect visibility and maximum safety - HIGHVIZ

From now on safety is part of the style. Sportourer has therefore equipped the saddles with practical "High-Viz" inserts, a special reflector system that increases your visibility, even in poor visibility conditions.
Cushioning: Gel
Included in delivery: 1 saddle
Material: cover: Soft Touch with Highviz inserts
Color: Black
Weight: 506g

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės